Ķīnas viedtālruņu ražotājs vivo ir oficiāli izziņojis divus jaunus viedtālruņu modeļus, ko būs visai grūti pēc izskata atšķirt. Faktiski jaunie vivo X6S un X6S Plus viedtālruņi izskatās identiski (ja neskaita izmērus), bet dizainam ietaupītie līdzekļi novirzīti citviet.

Izmēros mazākais vivo X6S viedtālrunis ieguvis AKM4375 32-bitu digitāli analogu skaņas pārveidotāju, kamēr lielāka izmēra vivo X6S Plus viedtālrunim ir ES9028 digitāli analogs skaņas pārveidotājs ar YAMAHA YSS-205X skaņas apstrādes procesoru.

vivo X6S un X6S Plus viedtālruņi saņēmuši Qualcomm Snapdragon 652 procesorus ar 4 GB RAM, vivo X6S ir 5.2 collu Super AMOLED 1080p ekrāns, un X6S Plus ir 5.7 collu Super AMOLED 1080p ekrāns. 16 megapikseļu kamerām ir fāzes nobīdes autofokuss, kā arī ražotājs sola, ka fokusēšanās aizņem vien 0.6 sekundes. vivo X6S maksās ap 400 dolāriem un X6S Plus cena būs aptuveni 470 dolāri.

vivo X6S un X6S Plus 1 vivo X6S un X6S Plus 2

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LOOKPurvaVelnsRūdolfs Putniņš Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Rūdolfs Putniņš
Viesis
Rūdolfs Putniņš

Kas ir digitāli analogs skaņas pārveidotājs? Minētās mikroshēmas ir ciparanalogie pārveidotāji.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

nu kurš gīks šodien lieto vārdu cipars, ja viss ir digitāls??? Labi, ka mūsu ausīm joprojām bez analogā skaņas signāla nekas neder…

LOOK
Viesis
LOOK

Divas kārtīgas darvas piles: MediaTek MT6752 (vismaz citos aprakstos ir minēts tieši šis procis) un salīdzinoši augsta cena.