Apple tikko apziņoja, ka tiek atsaukti MacBook un iPad maiņstrāvas sienas spraudņa adapteri. Tie pārāk ātri lūztot un lietotājam pastāv iespēja gūt elektrotraumu. Atsaukums attiecas uz maiņstrāvas sienas spraudņa adapteriem ārpus ASV, kas iegādāti no 2003. līdz 2015. gadam. Apple atklāj, ka jau 12 gadījumos ir cietuši cilvēki.

Zemāk ir pievienota instrukcija iespējami bojāto maiņstrāvas sienas spraudņa adapteru atpazīšanai. Atsaukums attiecas uz maiņstrāvas sienas spraudņa adapteriem, kam iekšpusē ir četras vai piecas rakstzīmes, bet neattiecas uz jaunā tipa maiņstrāvas sienas spraudņa adapteriem, kam ir trīs burtu reģiona kods (EUR, KOR, AUS, ARG vai BRA).

Zemāk pie Avota atradīsi saiti uz Apple atbalsta lapu, kurā ir arī informācija par maiņstrāvas sienas spraudņa adaptera nomaiņas iespējām. Nomainiet adapteri, vēršoties pie vietējā Apple pilnvarotā pakalpojumu sniedzēja. Nomaiņas procesa gaitā tiks pārbaudīts MacBook vai iPad sērijas numurs, tāpēc, noskaidro savas ierīces sērijas numuru jau iepriekš.

Clipboard01

12
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
KKTKEdgars ŠulcsBriedisŽans.. Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
lol
Guest
lol

man ir gadījies viens tāds lādētājs. kur ir iespējams nomainīt?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Adapteri var nomainīt, vēršoties pie vietējā Apple pilnvarotā pakalpojumu sniedzēja.

Žans
Guest
Žans

Capitalā

Agris
Guest
Agris

Varēja jau linku uz latvisko avotu ielikt, nevajag jau tēlot, ka Apple lietošanal dēļ latviešu valoda piemirsusies, viss jau “aplam” nav angliski – http://www.apple.com/lv/support/ac-wallplug-adapter/

Artis Abols
Guest
Artis Abols

iPhone tā kā nebūtu pagodināts ar latviskotu saskarni…

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Salabosim!

KKTK
Guest
KKTK

Super. Man tieši vienam tādam sāka dakšiņas kopā liekties un pats arī nedaudz sāka nākt vaļā.

Jack
Guest
Jack

Īsti nesapratu!
Viņi mainīs visu lādētāju ar barošanas bloku vai tikai to mazo puļķīti, ko uzmauc?
Es personīgi to puļķīti neizmantoju, jo lādētājs tad ir baigi īsais. Izmantoju garo vadu uzspraužamu uz barošanas bloka.

Briedis
Guest
Briedis

Iet runa par adapteri, tātad – tikai mazo “pipsi”, kas barošanas blokam galā.

..
Guest
..

Būtu jauki ja Jūs tiešām noprecizētu informāciju, piemēram, vai LMT nodarbosies ar šo lādētāju nomaiņu, ja ierīce pirkta pie viņiem.

Edgars Šulcs
Guest
Edgars Šulcs

Palūrēju iPad’a lādētāju – tiešām šķībs. Macbook lādētājs ofisā, rīt jāpapēta. Vien jautājums, vai ir liela jēga skrien mainīt. It kā varot salūzt.. bet tas nenozīmē, ka salūzīs. Baigi bieži netiek raustīti ārā no rozetes ne viens, ne otrs, stāv diezgan konstanti vienuviet.

KKTK
Guest
KKTK

Viņam NEDAUDZ ir jābūt šķībam. Tā nav vaina. Skaties linku http://www.apple.com/lv/support/ac-wallplug-adapter/ Taču manā gadījumā viņš jau varbūt somā vai kā ir par daudz par šķību, grūti ielikt normālā rozetē. Tātad laika jautājums līdz nolūzīs vai aizlūzīs.