Reklāma

iPhone 6s pārspēj visus Android viedtālruņus AnTuTu veiktspējas testos

Jaunākie raksti

IBM mākslīgā intelekta tehnoloģija spēj noteikt Parkinsona slimības progresu

Ir dzirdēts, ka ārsti aizvien plašāk izmanto mākslīgo intelektu, lai identificētu smadzeņu audzējus, nieru slimības un dažādus vēža veidus....

Bang & Olufsen izlaiž savas pirmās bezvadu austiņas ar trokšņu slāpēšanu par “nieka” 399 EUR

Dāņu audio uzņēmums Bang & Olufsen izlaidis savas pirmās bezvadu austiņas, kurās ir iebūvēta aktīvā trokšņu slāpēšana (ANC), un...

Īlona Maska “Neuralink” piesaista 200 miljonus dolāru, paātrinās smadzeņu čipa izstrādi

Daudziem zināms, ka bez "SpaceX", "Tesla", "The Boring Company" Īlons Masks vada arī uzņēmumu "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu...

AOC izziņo GAMING G3 sērijas monitorus ar 165 Hz un 1000R ieliekumu

AGON by AOC aptver daudzus ar spēlēm saistītos produktus AOC portfelī, sākot no spēļu monitoriem līdz spēļu austiņām, mehāniskajām...

“eBay” tīmekļa versijā sāk atbalstīt maksājumus ar “Apple Pay”

Pamazām arvien vairāk uzņēmumu un veikalu sāk integrēt "Apple Pay" maksājumu risinājumu savā ekosistēmā. Nu šonedēļ šim pulciņam pievienojies...

Katru gadu AnTuTu izziņo pasaules top 10 ātrākos viedtālruņus. Iepriekš tika ņemti vērā tikai Android viedtālruņi, tomēr AnTuTu 6.0 lietotnes versija ir ļāvusi sintētisko veiktspējas testu topā iekļaut arī iPhone.

Android fani būs vīlušies uzzinot, ka pirmo vietu AnTuTu sintētiskās veiktspējas testā ieņēmis iPhone 6s, saņemot 132 620 AnTuTu punktus. Aiz iPhone 6s tālu aizmugurē ar 92 746 punktiem otro vietu ieņem Huawei Mate 8.

Android populārākajam ražotājam Samsung salīdzinoši veicies pavisam vāji un iPhone 6s ir aptuveni par 60% ātrāks veiktspējas testos par Galaxy Note5 un Galaxy S6 edge+. Pagājušā gada iPhone 6 ieņem sesto vietu, pārspējot Google Nexus 6P.

Vienmēr der paturēt prātā, ka sintētiskās veiktspējas testi neatspoguļo viedierīces ikdienas lietošanu.

antutu

Reklāma

30 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
30 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Tas ir tikai tāpēc, ka daudzi Android šogad iznāca ar 1440 x 2560 izšķirtspēju, Aplle tai laikā ir tikai 750 x 1334, kas ir gandrīz uz pusi mazāk, tur arī visa atšķirība testā.

Un tas tikai parāda to, ka Android tālruņu ražotāji liek iekšā ierīces komponentes tikai, lai smukākus ciparus uz kastītes uzdrukāt. Ieliek iekšā lielu ekrānu, bet atbilstošas jaudas GPU kaut kā aizmirst pielikt.

+1
Tieši tā – joprojām daudziem nepielec, ka virs 300-350ppi tālrunī ir pilnīgs bezsakars, kas tikai tērē enerģiju lai to bildi zīmētu un lai izspiestu nepieciešamo gaismas daudzumu cauri tiem matricas pikseļiem.

Tak nemuldi iphone7 bus ar augstaku izšķirtspēju un tad Tu no priekiem bikses liksi un teiksi ka tas ir tik forši, tāpat bus ar bezvadu uzlādai…
Kadel tad iphone 6 nebija 4k video???
Tapec ka nevareja pavilkt….

Neraudi, iOS atšķirība no Android ir tāda, ka nebāž visu vajadzīgo un nevajadzīgu, kas īsti nestrādā. Būs normāla bezvadu uzlāde, tad arī to ieviesīs, būs efektīvs veids, kā uzlabot kaut ko citu to arī ieviesīs.

Tāpat kā ar kodulu skaitu Andoidi lielījās kādreiz, tagad kaut kā pieklusis, jo 3 kodoli izārda tos 8 kodolus visās jomās.

Kas tad nu, gribi teikt ka pašreizējā bezvadu uz lāde nav normāla??
AA nu jā Iphone jau nav, takā sāc krāt naudīņu 7tītajam :)
8kodoli jau nestrādā reizē!!! Četri kodoli ir jaudai, otri četri mazākām aplikācijām, lai ieekonomētu bateriju utt.
Ne jau GHz x8, pirms sāc rukšķēt pārbaudi!!
Nu ja izbāž tādās Tikai tādās lietās kuras jau ir novecojušas…

1. Wireless lādēšanas lielākais mīnuss, telefons nav lietojams un nav kustināms, jāstāv konkrētā vienā mazā pleķītī, vienā pozā, cik ērti…

2. Wireless lādēšana aizņem daudz ilgāku laiku.

paņem un palieto, pēc tam noliec atpakaļ. Jā, bezvadu uzlādes laiks ir ilgāks, no 0->100% apm 2.5h. Bet es savu S6 pie vada pievienoju ~ reizi mēnesī.

Un vadu “paksī” telefonam nevar iespraust?
Man piemēram ļoti patīk paņem uzliec telefonu uz galda un vis lai viņš lādējas,
Nav jābaksta vads telefonā.
Ja kaut, kur steidzīgi jābrauc, paķer telefonu un dodies, baterija vienmēr gandrīz pilna:)

Man tas ļoti aktuāli, un ar to ilgo lādēšanu, nav jau nu gan traki :)

3K varēja pavilkt arī iPhone 5S, un iPhone 6 varēja pavilkt 4K. Tur cits iemesls – lai varētu nodrošināt labu digitālo stabilizāciju ir vajadzīgs 12 vai 8 Mpix kameras sensors, taču uz iPhone 6 vēl nebija saržoti tādi 12 Mpix sensori, kas risinātu problēmu, ka pixeļu lielumi tiktu samazināti.

No kurienes tāds info?? Var jau būt :)
Iphone 6 taču bija 8 mp!!

Nu ja. Bet digitālā stabilizācija strādā tā, ka video tiek uzņemts, izmantotjot lielāku laukumu. Tātad, ja 4K = 8MP, tad, lai būtu iespējama kaut kāda digitālā stabilizācija, video būtu jāuzņem vismaz 9MP izšķirspējā, tad no tiem, izmantojot stabilizācijas algoritmus, tiek izgriezti 8MP kadri, kas atbilst stabilizētam 4K video. Apmēram tā. Tātad ar 8Mpix var iegūt stabilizētu FullHD, ko iPhone 6 varēja izdarīt, bet lai 6S radītu stabilizētu UHD, nepieciešams ir lielāks sensors.

Skaidrs,
Paldies par info :)

Būtu interesanti redzēt vienādu “dzelžu” salīdzinājumu starp OS, jo tad mēs redzētu kurā posmā Apple ir priekšā. Reāli laikam tas ir iespējams tikai Android un WP.

kā tas var būt?? android taču ir 70 kodolu procesori ar 300 GB ram :D / sarkasms, be /

Vai tas ļauj ātrāk sazvanīt un izrunāt runājamo? :D

Ja telefona zvanu aplikācija (dialer) ielādējas ar aizturi, tad sazvanīšanas process būs lēnāks :)

Jā, es jau to biju aizmirsis. Andrītī, kaut kā tas notiek ar baisu aizturi. Brīžiem nespēj parādīt pat zvanītāja vārdu. Tak tai zvanīšanai aplikācijai, procesam, vai kā to nosaukt, būtu jābūt ar maksimālo prioritāti. Bet nē :)
Tāpēc izmantoju vieglāku alternatīvo aplikāciju.

Ja Tev vajag tikai zvanītāju, tad ej un nopērc viņu un nelien pie viedtālruņiem

Tas tas ir saprotams ka iOS ierīces darbojas labāk nekā Android un tur nav ko apvainoties. Bet atcerēsimies vienu lietu- Android operētājsistēma strādā uz ļoti dažādiem dzelžiem- sākot ar zem 100 EUR telefoniem un 20 EUR ebay planšetdatoriem, beidzot ar telefoniem, kas cenā pat pārspēj iPhone. Tajā pašā laikā, Apple gan paši izstrādā ierīces, gan softu. Tas ir loģiski, ka šādā gadījumā operētājsistēmu var daudz labāk pielāgot un optimizēt, kas arī nodrošina tik labu veiktspēju.

Nav gluži taisnība. Google izstrādā un attīsta Android ar domu to darbināt uz Nexus ierīcēm. Bet, pateicoties Android OS atvērtībai, citi ražotāji to var pielāgot un uzstādīt uz saviem tālruņiem.

Tieši tā, Nexus ir īstais par ko cepties. Nav jau tik slikti ar to, desmitniekā ir iekļuvis ?

Vai tik pa priekšu nebija Androīds un tad Guglim radās ideja izveidot arī savas OS telefonus?

Bija bija. Bet android bija linux distribūcija kuru nopirka/dabūja Google lai sāktu konkurēt ar Blackberry ierīcēm, kas tajā laikā skaitījās Hot. Tad nāca iphone kurš nedaudz nojauca plānus.

Izdaliet pubnnktu skaitu uz 1 USD un tad tops nedaudz pamainīsies. Tad redzēs cik cilvēks samaksā, lai iegūtu vienu punktu utt… Lūk tur ir money for performance. Tur izceļas One Plus modeļi un Nexus 5 līnija. Par pārējiem nemāku komentēt.

Ā jā, a kur var dabūt aplikāciju AnTuTu Benchmarik 6.0 ? Drukas kļūda jau ir infografikā…. tādas aplikācijas neeksistē.

mhm… Tu pērc procesoru vai telefonu? Tad jataisa perfomance tests, , kurā tiek salīdzināts 4G, Wi-Fi ātrums, datu plūsmas ātrums uzglabājamai atmiņai, salīdzinam kameru kvalitāti trokšņos, optiskajā izšķirtspējā, af ātrumā, nevis tikai megapikseļos, displeja spilgtums, krāsu košums+precizitāte, tālruņa izturība… (utt). Tad dalam šos rādītājus uz naudu.

Nu bet antutu iztestē svarīgāko, tieši apgriezieniem. Tas būtu kā auto testējot jaudu sākt skatīties uz stereo iekārtu un redzmību spoguļos. Es tieši domāju par jaudas attiecību par samaksāto. Jo 90% raud par lagiem, raustīšanos utt. Kameras pa lielam ir līdzīgias- mēsls. Ar telefonu var bildēt lietas, ko vajag atcerēties, atsvaidzīnāt atmiņā…

Samsung arī bija tāds niķis “piestrādāt” pie antutu testa rezultātiem. Mazliet par lielu starpība ar iphone 6plus…

Un nu jau iPhone nav topā, ja skatās caur android lietotni.

Reklāma
Reklāma
Reklāma