Šobrīd fitnesa aproces ir ar visai ierobežotu sensoru klāstu, kas noved pie ļoti aptuvenas iegūto rādījumu interpretācijas. Fitnesa aproces ir iemācījušās visai precīzi noteikt sperto soļu skaitu un atpazīt, ka ierīces valkātājs sēž tramvajā, nevis skrien ar 40 kilometriem stundā, patērējot neticamu kaloriju skaitu.

Tiek baumots, ka Samsung strādājot pie daudz spējīgāka bioprocesora, kas varēs ne tikai mērīt sperto soļu skaitu un sirdsdarbību, bet arī noteikt vairākus citus būtiskus ķermeņa parametrus. Tiek pieļauts, ka Samsung spēs jauno bioprocesoru iekļaut jau 2016. gada pirmajā pusē iznākušajās fitnesa ierīcēs.

Papildus sirdsdarbības pieskatīšanai, Samsung bioprocesors nolasīs arī ķermeņa temperatūru, ķermeņa muskuļu masu un pat stresa līmeni. Samsung bioprocesora nonākšana tirdzniecībā varētu pavērt jaunas piesējas fitnesa viedierīču industrijā. Pagaidām Samsung bioprocesors būtu uzskatāms par nepārbaudāmām baumām.

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrotowJanisx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

bioprocesors ir aproces valkātājam, bet aprocē Samsung izmanto gabaliņu no vecās labās silīcija vafeles.

Krotow
Guest
Krotow

Uzsvars uz vārdu “vafele”. Starp citu, kur palika realizācija idejai iegūt enerģiju gadžetu darbināšanai, pa tiešo kurinot nost to nēsātāja speķa slāni?

Janis
Guest
Janis

Speķa slāņa kurināšana būs vēlāk :D:D
Jāpagaida, lai Samsung visu uzsāk un tad Apple nospers nosaucot to par 3D fat burner :D:D

Krotow
Guest
Krotow

Nez kā būs ar dedzināšanas overklokošanu. Nāksies likt kaut kādu aizsardzību, lai steidzīgāki tušņi aiz vēlmes ātrāk atbrīvoties no balasta nenokurina paši sevi. Kā pierādījās praksē, krematorijas dēļ šamiem svilst ka prieks http://www.dailymail.co.uk/news/article-2786560/Crematorium-set-ablaze-800lb-body-created-flames-caused-ceiling-catch-fire.html