Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunā LG Hi-Fi audio sistēma – ideālais vasaras ballīšu sabiedrotais

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) paplašinājis savu audio sistēmas piedāvājumu Latvijā ar jauno 2900W Hi-Fi sistēmu (modelis CM9740). Lai arī kompakts, CM9740 piedāvā īpaši jaudīgu skaņas veiktspēju ar precīzi noskaņotu basu un automātisku ekvalaizeri, patiesa vasaras festivāla skanējuma radīšanai mājas apstākļos. Daudzpusīgais papildu funkciju klāsts, tostarp Smart DJ, Auto DJ un X Flash, kā arī vairākas mūzikas straumēšanas funkcijas, lieliski papildina CM9740 spēcīgo audio skanējumu.

  Ar 2900W audio izvadi, ko papildina dinamiskais un zemais bass, jaunā LG Hi-Fi audio sistēma nodrošina jaudīgu un bagātīgu skaņu. Sistēma ir veidota no diviem skaļruņiem, melnā un sarkanā krāsā, kuru augstums ir vien 62cm.

  Reklāma

  Smart DJ funkcija nodrošina lietotājiem iespēju iejusties DJ lomā un miksēt mūziku, izmantojot tādus skaņas efektus kā Flanger, Phaser, Chorus un Delay, vienlaikus radot jaunu ritmu ar Backspin, Crossfade un Beatbox, vai izmantojot skreča un skaņas paraugus, lai uzlabotu savas iecienītākās dziesmas. Auto DJ sapludina vienas dziesmas beigas ar nākamās sākumu, nodrošinot līdzenu mūzikas atskaņošanu. Savukārt X Flash ļauj lietotājiem vizuāli pieredzēt to, ko viņi dzird, raugoties dejas laikā sarkanā un baltā LED apgaismojumā, kura izmaiņas balstās uz mūzikas ritmu.

  CM9740 nodrošina vairākas savienojuma iespējas, tostarp USB, Bluetooth un Portable In. Bluetooth ļauj ar bezvadu savienojuma palīdzību straumēt mūziku tieši no viedtālruņa vai citas savienojamās ierīces, bet standarta 3,5mm audio ieeja nodrošina iespēju pievienot gandrīz jebkuru ierīci, kurai ir austiņu izeja. Turklāt USB Direct Recording funkcija ļauj lietotājiem ierakstīt CD dziesmas vai FM radio programmas USB atmiņas kartē, vienlaicīgi turpinot klausīšanos.

  Papildus klasiskajai tālvadības pultij Hi-Fi skaņas sistēmu iespējams kontrolēt arī ar LG Bluetooth Remote aplikācijas palīdzību, kas pārvērtīs jūsu ar NFC funkcijas nodrošināto viedtālruni vai planšetdatoru tālvadības pultī ar plašu funkciju skaitu.

  LG_HI-FI_CM9740_2

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  9 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Antons
  07.05.2015 10:12

  2900w. Strāvu ņems kā mans gludeklis? :)
  Man 120W tumbiņa lielāka nekā šitie visi aparāti kopā. Kā tā?
  Var kāds par šiem jaudas parametriem apstāstīt parastam lietotājam?

  erikiss1
  07.05.2015 15:17
  Reply to  Antons

  tas vis ir mārketinga triks. Mēs dabā smejamies, noņem pēdējo skaitli, lai būtu ticamāk :D
  Un nē, neēdīs tik daudz strāvu tev ;)

  Uldis M.
  07.05.2015 10:33

  Ideja laba. Parastajam (ne profesionālajam DJ) userim kādā jubilejā vai mazajā tusā būtu pašā laikā. Dizains gan varēja būt piezemētāks, bet var jau būt ka priekš tusiem ir ok… mani vairāk atgrūž tās mirgojošās tumbas – tas baigi atslit kaut kādu lētumu… bet nu korejiešiem jau laikam patīk…
  Par jaudu runājot, paskatījos ražotāja specifikāciju – tie 2900W skaitās summārā pastiprinātāja jauda… 2x725W vidiem un augšām + 2x725W subwooferiem…. Paši skaļruņi gan šaubos vai ir tik jaudīgi, it sevišķi vidi/augšas… bet nu, pastiprinātājs iespējams ka šādu jaudu patiešām nodrošina.

  07.05.2015 10:38
  Reply to  Uldis M.

  Oi, Samsung un Sony arī ir līdzīgas skaņu sistēmas un arī tās izskatās pēc koša bumbastjika. Laikam šādu ierīču mērķauditorijai tādas skaļas un krāšņas mantiņas patīk :)

  Uldis M.
  07.05.2015 10:44

  Jā, patiešām! Nebiju līdz šim pievērsis uzmanību šai kategorijai. Aplūkojot konkurentu verķus jāsecina ka LG pat ir viens no pieklājīgākajiem šāda tipa verķiem :)

  bombelats
  07.05.2015 12:52
  Reply to  Uldis M.

  Ja tā būtu nominālā jauda, tad tas būtu nenormāls aparāts, kuram vajadzētu atsevišķus transformātorus un generatoru, lai nodroinātu šādu jaudu. Tas ir mārketinga triks, kad tiek uzrādīta max iespējamā jauda uz īsu mirkli jeb PMPO. Tā parasti pārsniedz nominālo jaudu piecas vai vairāk reizes. Pie tam sasniedzot max pieļaujamo THD (jeb latviski kropli) 10%. Normāli šis parametrs ir 0,0xxx % (kā kuram aparātam). Pilnīgi piekrītu par tiem mirgojošiem lediem. Kaut kā visu laiku nāk prātā bērnības indiešu filma “Diskodejotājs” ?

  x
  07.05.2015 10:54

  Padodiet ziņu, kad būs kārtīgs kantains 90to ghetto blaster :)

  erikiss1
  07.05.2015 15:20

  Man šis izskatās pēc tāda puišeļu aparāta.

  KKTK
  09.05.2015 09:19

  Hi-Fi no putekļu sūcēju ražotāja? Nepārsmieties :D

  Reklāma