web analytics

LMT iPhone lietotājiem ar lielu atlaidi piedāvā iegādāties Marshall Stanmore bezvadu skandas

Jaunākie raksti

“Google” sāks maksāt Francijas ziņu izdevējiem par viņu saturu

Labas vēstis beidzot nonākušas pie Francijas ziņu izdevējiem. Kompānija "Google" vakar noslēdza jaunu autortiesību līgumu ar Francijas ziņu izdevējus...

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...

Jaunākā Google Chrome versija palīdzēs novērst vāju paroļu izmantošanu

Būsim godīgi paši pret sevi - katram no mums vēsturiski līdzi velkas vairākas senas paroles, kas netiek mainītas, jo...

Lietotāji ziņo par problēmu ar jauno Apple M1 aprīkoto datoru ekrānsaudzētājiem

Pēdējo dienu laikā Apple Mac datoru lietotāji sūdzējušies par problēmām ar uznirstošu ekrānsaudzētāju datora ekrānā, un šī problēma novērota...Par īpašu cenu tieši visiem esošajiem un topošajiem iPhone lietotājiem LMT piedāvājumā parādījušās leģendārās Marshall Stanmore augstas skaņas kvalitātes skandas.

Par leģendu kļuvušo mūzikas instrumentu ražotāju Marshall pagājušā gadsimta sešdesmitajos izveidoja bundzinieks Džims Māršals. Sākumā tas bija neliels veikaliņš Londonā, kurā pārdevās bungas un ar tām saistīti aksesuāri un Džims pasniedza privātstundas bungu spēlē. Trīs ģitāristi, kuri bieži iegriezās veikaliņā, pierunāja Džimu izveidot ģitāru pastiprinātājus, jo esošajiem nav bijis vajadzīgās skaņas un pietiekama skaļuma. Pirmie pastiprinātāji tika izgatavoti atbilstoši viņu vēlmēm, un tie izrādījās tik veiksmīgi, ka sacēla plašu ažiotāžu. Par jauno skaņu sāka interesēties arī citi ģitāristi, un tika uzsākta ģitāru pastiprinātāju ražošana. Šobrīd Marshall izgatavo ne tikai pastiprinātājus, bet arī mūzikas instrumentus, skaļruņus un citu ar mūziku saistīto tehniku, kura joprojām izceļas ar īpašo, tikai Marshall raksturīgo skaņu.

Pašmāju dīdžejs un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks Marshall atzīst par mūziķu aprindās ļoti iecienītu ražotāju. “Marshall ļoti labprāt izmanto gan latviešu, gan ārzemju grupas, it īpaši smago mūziku spēlējošās, jo Marshall pastiprinātāji jeb kombji, kā tos dēvē mūziķu lokā, dod iespaidīgus basus. Šīs firmas ģitāru pastiprinātājus bieži redzam dažādos rokkoncertos, jo tajos ir labas audio tehnoloģijas un tie nodrošina labu skanējuma toni, kas padara Marshall par kvalitātes ikonu prasīgiem mūziķiem,” stāsta mūzikas pazinējs.

Savukārt dīdžejs un melomāns Toms Grēviņš stāsta, ka bluetooth skandu priekšrocība ir iespēja no telefona mūziku atskaņot arī nepieslēdzot to ar vadu skandai. “Bezvadu savienojums ir gan estētiski baudāmāks, jo nav lielu vadu mudžekļu, gan praktiski ērtāk lietojams. Pēdējā laikā bieži esmu pārvācies, un bezvadu tehnoloģijas ir krietni atvieglojušas šo procesu. Šobrīd redzam, ka dažādās tehnoloģijās arvien vairāk ienāk bezvadu risinājumi, tai skaitā tajos, kas saistīti ar mūzikas industriju – cilvēki jau šobrīd dod priekšroku bezvadu austiņām, skandām un citai aparatūrai. Šo risinājumu sācis izmantot arī mūziķu aprindās iemīļotais zīmols Marshall,” stāsta mūzikas pazinējs.

LMT Biznesa vadības dienesta direktors Vīgants Radziņš stāsta, ka līdz ar mūzikas straumēšanas servisa Spotify ieviešanu, audzis pieprasījums pēc mūzikas aksesuāriem LMT veikalos. “Tas liecina, ka arvien vairāk cilvēku izmanto savu viedtālruni, lai klausītos mūziku, jo straumēšanas iespējas padarījušas šo procesu daudz ērtāku. Līdz ar to telefons šobrīd jau kļuvis arī par mūzikas centru, kur atskaņošanai legāli pieejamas miljoniem dziesmu. Turklāt straumēšanas pakalpojumi ir ne tikai ērti lietošanai, bet arī Latvijā veiksmīgi jau mazina mūzikas pirātismu,” norāda V.Radziņš.

Lai izbaudītu tīru mūzikas skanējumu vai izdzīvotu koncerta atmosfēru atkal un atkal, LMT esošajiem un topošajiem iPhone lietotājiem sniedz iespēju iegādāties leģendārā mūzikas instrumentu ražotāja Marshall piedāvāto Stanmore bluetooth skandu par īpašu cenu – 162 € (standarta cena 299 €). Skandu iespējams iegādāties arī uz nomaksu, 6 mēnešus maksājot 27 eiro mēnesī. Akcija ir spēkā līdz 3. maijam ikvienam, kurš iegādājies iPhone pie LMT vai lieto iPhone LMT tīklā vismaz vienu mēnesi.

Untitled-7-1024x988

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
P.

Tāds sviests…

Mākslinieks izdod CD.
Spotify ripo CD uz mp3/flac, lai pievienotu savai bibliotēkai. Rezultātā zaudējam kvalitāti.
Tālāk Spotify straumē saturu lietotājam. Atkarībā no lietotāja līmeņa, saturs tiek vēlreiz rekompresēts no 320 kb/s līdz 160 kb/s. Vēlreiz zaudējam kvalitāti.
Pēc tam viedtālrunis straumē caur Bluetooth A2DP saturu uz skandām. Atkarībā no A2DP profila, saturs vēlreiz tiek rekompresēts 200 – 320 kbps. Vēlreiz zaudējam kvalitāti.
Pēc tam saturs nonāk skandā, kura caur DAC (atkarībā no kvalitātes) beidzot pārvērš to skaņā.

Kāda jēga no augstvērtīgām skandām, ja visi šie straumēšanas servisi neglābjami sabojā pat digitālu saturu?

Uldis M.

Tā jau ir… tas viss īsti neiet kopā… Tie, kam rūp augsta skaņas kvalitāte, mūziku nestraumē no spotify un neklausās no viedtālruņa… šī mantiņa vairāk tiem kam nav baigās sajēgas par skaņas kvalitāti (un varbūt labi vien ir ka tā), bet gribas, un statuss atļauj iegādāties kaut ko krutāku kā pārējiem.
ir jau vēl arī īsāki ceļi kā no izdevniecības tā nonāk līdz šādam skaļrunim – piemēram novelk pa taisno no iTunes labas kvalitātes AAC, vai ieripo personīgo CD Losless kvalitātē uz savu viedierīci…

KKTK

CD formāts JAU ir pačakarēta kvalitāte ;)

Janis Bojars

Var straumēt audio no Youtube, var straumēt no mp3 kas datorā (kuram jau ir Bluetooth), klausīties CD no notebook PC (ja ir iebuvēts CD vai DVD device)

Ivars Neiders

Pērle: “Pašmāju dīdžejs un mūzikas žurnālists Uldis Rudaks Marshall atzīst par mūziķu aprindās ļoti iecienītu ražotāju.”

x

>kurā pārdevās bungas

grammar nazi prieciņš

>Bezvadu savienojums ir gan estētiski baudāmāks

ek, savienojumu estētikas experts

erikiss1

Ai vienkārši nav ko cepties, jo pieņemu ka vārdi: ‘Augstas kvalitātes skanda” (Bla bla bla) ir tikai mārketinga triks. No Augstas kvalitātes tālu, un it īpaši caur bluetooth.

Starp citu, profesionāļi ir atzinuši, ka Marshall kvalitāte ir kritusies, un ka Marshall produktiem pēc 90’s (ja pareizi atceros) vairs nav kvalitāte, un ir palicis tikai logo. :)

bombelats

Palasīju apskatu, kvalitāte esot gana laba, protams, ņemot vērā cenu kategoriju. Labs bass un bez kropļa pie pilna skaļuma. Bet aizskarot augstas kvalitātes audio kā tādu, tad lielākai daļai cilvēces neko nemaina 192 vai 320 kbps, vai tāda mistika kā FLAC. Tak 99.9 % audio tehnikas nespēj tā vai tā atskaņot kvalitatīvāk kā kompresija uz 192 kbps. Cik tad ir cilvēku, kas izmanto lampu pastiprinātājus un skandas, kas strādā arī infra un ultra frekvencēs. Pie tam tas arī maksā kosmosu. Es par šādu skandu ar domāju bērnam. Kādēļ piesārņot istabu ar nevajadzīgiem agregātiem, kuri viņam nav vajadzīgi un viņš tos… Read more »

Janis Bojars

Vai tiešām šie skandas (Bluetooth tumbas) ir tik kvalitatīvas?

..

Skan labi, ja protams neesi audiofīls, kas ieraugot kaut ko, kas neizskatās pēc plates, uzreiz šķoba degunu.

Janis Bojars

Pēc plates? ko nozīme neizskatās pēc plates?

Armands Bērziņš

Laikā kad tāda paša izmēra tumbas, kas paredzētas mobilajām ierīcēm, aprīko ar 10h bateriju, šo var barot tikai no ligzdas… Tāds sīkums, bet tik ļoti visu sačakarē. Tad jau šī tāda datora tumba vien sanāk…

alkatība

Tā neko uzcenojums skandai. Pamatīga pārmaksa pat pie 162EUR.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: