Jau rakstījām, ka kompānija Microsoft nupat laidusi klajā jaunāko Windows 10 Technical Preview versiju, kurai dots būvējuma numurs 9926. Kaut arī šajā jaunumā interneta pārlūka Spartan nav, Microsoft tajā ir noslēpusi ko pietiekami interesantu.

Tā papētot šajā būvējumā ietilpstošā pārlūka IE 11 datus ir atrasts, ka tas satur arī gaidāmā Spartan pārlūka dzini ar koda nosaukumu Edge. Un to ir iespējams aktivizēt. Tad nu kā to izdarīt. Interneta pārlūka adrešu logā jāieraksta komanda – „about:flags”. Saprotams, bet pēdiņām. Rezultātā ieslēgsies funkcija Experimental Web Platform Features un jūs varēsiet izvēlēties Edge dzini. Pēc tam pārlādējiet pārlūku, un variet novērtēt kā un cik ātri darbojas IE 11 šādā versijā.
windows-10-spartan-edge-rendering-engine-enable-ie11

Reklāma

Kā stāsta vietnes AnandTech cilvēki, kuri atrada Edge, tad dažiem Windows Insider programmas dalībniekiem šī pārlūka iespēja ir bijusi aktīva jau uzreiz, tikko kā palaista Windows 10 operētājsistēma. Taču atcerieties, ka pagaidām Windows 10 ir tomēr izstrādes stadijā, un vēl jo vairāk tas attiecas uz tajā iekļautajām funkcijām. Tāpēc lai cik arī ātrs un ērts nebūtu Edge dzinis, problēmas tā darbā var rasties jebkurā brīdī. Arī atslēgt šo funkciju var tieši tāpat, ierakstot pārlūka adrešu logā jau minēto frāzi.

anandtech-ie11-experimental
Vēl arī kā ziņo AnandTech, tad Edge uzrāda ļoti labus rezultātus dažādos ātrdarbības testos. Taču arī šeit tas visticamāk vēl bremzē, jo nav pilnībā gatavs. Tāpēc, ja nu jūs lasītāji esiet uzstādījuši Windows 10 jaunāko būvējumu un ieslēguši Edge dzini, pastāstiet mums, kā un cik labi tas darbojas salīdzinājumā ar veco IE dzini Trident.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments