Ikdienā parasti ir kaudze ar lietām, kuras vajag padarīt, un vēlams īstajā laikā. Var jau izmantot viedtālruni, un nemitīgi lēkt gaisā no katra pīkstiena. Taču iespējams, ka ir arī ērtāki atgādinātāju varianti. Vienu tādu izdomājuši mūsu pašmāju bāleliņi no Draugiem Group. Runa ir par nelielu mantiņu ar E-ink tehnoloģijas ekrānu, kuram dots DISPLIO vārds.

2d8d2fed277b0fb741829c6140ba3569_large

Mazā mantiņa, kuras izmērs ir tikai 63 х 82 х 28 mm, ir aprīkota ar 2,7 collu diagonāles E-ink ekrānu un atgādina vizuāli ko līdzīgu modinātājam. Tāpat tā aprīkota ar skaļruni, iebūvētu akumulatoru un sensoriem, kuri nosaka tās novietojumu un atbilstoši ekrāna orientāciju. Būtībā DISPLIO ir ļoti vienkārši lietojams un praktiski jebkurām vēlmēm konfigurējams ekrāns. Tas var jums rādīt kalendāra atgādinājums, ienākošos e-pastus, laika ziņas, Twitter vai Facebook jaunums, utt. Ko tieši vēlēsieties redzēt un redzēsiet DISPLIO ekrānā, nosaka tikai tas kādas aplikācijas izmantosiet. Pie tīmekļa DISPLIO pieslēdzas izmantojot WiFI savienojumu, bet tā vadība un konfigurācija iespēja izmantojot viedtālruņa aplikāciju iOS vai Android vidē.

Turklāt ierīcei paredzēts API ir pieejams visiem interesentiem, kas nozīmē, ka aplikāciju veidotāji varēs izstrādāt papildinājumus. Būs pieejamas nepieciešamās bibliotēkas kā vairumam programmēšanas valodu, tā arī vizuālais redaktors ērtākam un vienkāršākam darbam.

Šobrīd Kickstarter vietnē norisinās līdzekļu vākšanas kampaņa, kuras mērķis ir $65000. Līdz kampaņas beigām ir palikušas 32 dienas, un pagaidām ir savākti gandrīz $28000. Maksās DISPLIO atkarībā no konfigurācijas un tā cik ātri to pasūtīsiet no $79 līdz $119. Ideja jauka, un cerams, ka realizēsies dzīvē.

DISPLIO-1

b1856cc65d7ff5441bc7c975bbd0d78f_large

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
deni2s

Dizains atbaidošs – tie pikseļi…

Ksspars Lccis

tās jau ir tikai dizaineru fantāzijas. turklāt daādās bildītēs ir dažāda forma, maulu izmēri utt. skaidrs, ka pagaidām tikai aptuvena skice

Ksspars Lccis

un šitam cena būs lielāka par parastu e-rīderi??????????????

Mikus Karlsons

Patiesībā ar dizainu viss ir O.K. Tad ja lasām uzmanīgi un atceramies, kam šī ierīce ir paredzēta. Un tā ir paredzēta tikai un vienīgi informācijas atainošanai. Un tam, lai ilgi darbojas ar vienu uzlādi. Un tad E-ink ekrāns ir ideāls. Un nevajag šai mantai nekādus LCD, iespējas spēlēt spēlītes, skatīties multenes, vai sazin ko nu vēl tur. Tas lai paliek dažu stundu darba pulksteņiem. Konkrēts pielietojums un konkrēts izpildījums. Un tad arī cenai nav ne vainas. Es patiesībā esmu slikts patriots, bet šoreiz priecē, ka kas tāds izdomāts pašmājās. Lai čaļiem izdodas.

Ksspars Lccis

Bet vai pats pārskaitīji jau naudiņu?

Ksspars Lccis

nu nav kreņķa, bet paskatīsimies, kas tur sanāks. Beigās nāksies likt tačskrīnu un vēl arī savu op. sistēmu, kas tiks galā ar gūzmu sms, epastiem, feisbuka notifikācijām un visu pārējo…

Krktrs

Kspr, bdz vnrz drst.

Rūdolfs Rancāns

Forša ideja, gribēju jau kickot, bet tad ieraudzīju cenu. Pluss vēl sūtīšana uz Latviju 25$. Nebūs.
kickSTARTER vajadzētu būt kā labam pirmajam grūdienam tālākai attīstībai, nevis baisajam piķim no pirmās dienas.