Nevienam nav noslēpums, ka Samsung ik pa laikam cenšas kopēt Apple, bet ne vienmēr tas izdodas veiksmīgi. Kārtējo nelielo cīņu Samsung zaudējis ar finansiāli neveiksmīgajiem Samsung Experience veikaliem. Tikko slēgts prestižais Londonas Samsung mazumtridzniecības veikals, jo tas nekādi nespēja attaisnot savu pastāvēšanu.

Londonas veikals bija lielākais un prestižākais Samsung bastions Eiropā. Lielbritānijā šobrīd darbojas vēl deviņi Samsung Experience veikali, bet tie nav tik grandiozi, kāds bija slēgtais Londonas veikals. Samsung sola, ka pārējo deviņu veikalu darbību šis notikums neietekmēs.

Pēdējos mēnešos norit milzīgi Samsung mobilo viedierīču divīzijas restrukturizācijas darbi. No darba atlaisti vadoši darbinieki, ražotājs samazinājis savu viedtālruņu modeļu izveides plānus par 30%. Tiešsaistes tirdzniecība ātri pārņem ne tikai Ķīnu un Indiju, bet arī konservatīvā Eiropa izvēlas saņemt paciņu pie mājas durvīm, nevis nīkt lielu veikalu burzmā.

Samsungs-Flagship1

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Artis AbolsLOOKKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
LOOK
Viesis
LOOK

Šādi veikali ļauj apskatīt un aptaustīt preci. Pirkt protams lētāk ir net bodē. Aprēķināt reprezentatīva veikala lietderību ir ļoti grūti, jo biežāk prece tiek pirkta citur, taču ja prece nebūtu apskatāma dabā, iespējams to pirktu daudz mazāk. Nešaubos ka samsung to zina, iespējams preču demo tiek pārvirzīts uz dīleru pleciem.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Aha, es bieži vien izmantoju plašo Elkor preču piedāvājumu, lai dzīvē iepazītos ar visiem jaunajiem TV vai citiem gadžetiem. Paskatos kā tas viss izskatās un darbojas dabā, un tad nopērku citviet, ja Elkor cena neapmierina. Tiesa, fotokamera man lētākā sanāca tajā pašā Elkor.

LOOK
Viesis
LOOK

Par cik Elkors nav preču ražotājs un pat ne ekskluzīvs pārstāvis kādam ražotājam, tad pie viņiem apskatoties, bet nopērkot citur ir “garām kasei”. Samsung veikala gadījumā viss nonāk ražotāja maciņā, lai kur arī pirktu (kamēr klients nepāriet pie cita zīmola).

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Nianse tik tā, ka Apple daudz ko pārdod savos reperezentācijas veikalos, bet šeit šķiet, ka Samsung nepārdod.