Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung drīzumā varētu atteikties no ChatOn

  Jaunākie raksti

  Samsung piedzīvo vienu triecienu pēc otra. Nesen tika paziņots, ka ražotājs grasās samazināt viedtālruņu modeļu skaitu, kā arī Galaxy S5 netirgojas tik veikli, kā iepriekš bija prognozēts. Uzņēmuma iekšienē norit milzīgas restrukturizācijas un šo to izjutīs arī lietotāji. Tiek ziņots, ka Samsung grasās slēgt un izvākt no viedierīcēm savu ChatOn servisu. Urrā!

  Korea Times, atsaucoties uz vārdā neminētu Samsung darbinieku, ziņo, ka Samsung Electronics plāno iziet no saziņas aplikāciju tirgus. Tā esot jaunā korporatīvā stratēģija, kas nosakot atteikšanos no nerentablu servisu uzturēšanas. Tas pats attiekšoties uz citiem servisiem un pakalpojumiem, kas nes zaudējumus šobrīd, kā arī nākotnē nav plānoti nekādi uzlabojumi.

  ChatOn ir Samsung veidots saziņas serviss, kas darbu uzsāka 2011. gadā. ChatOn šobrīd lietojot 120 pasaules valstīs, bet tas ir zaudējis savu aktualitāti, jo vairums izmanto tādus saziņas milžus kā WhatsApp vai Skype. Diez vai kādam (vismaz Latvijā) ChatOn pazušana liks nobirdināt asaru pērli.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  nunu
  26.11.2014 16:42

  Par vēlu attapušies. Es jau esmu ieņēmis startu migrēt no samsunga tieši dēļ visiem uzbāzīgajiem softiem, kuri atmiņu aizņem, bet atteikties no viņiem nevar, pat ja nelieto.

  Reklāma