Web Analytics
More
  Reklāma

  LG strādājot pie viedpulksteņa ar webOS

  Jaunākie raksti

  webOS ir operētājsistēma, kas sākotnēji darbināja Palm digitālos asistentus un viedtālruņus. Pēcāk operētājsistēmu pārņēma Hewlett-Packard, kas to padarīja par atvērtā koda programmatūru. Tālāk jau webOS nonāca LG rokās, kur operētājsistēma veiksmīgi darbina viedos televizorus. Visu šo pārceļojumu laikā webOS operētājsistēma saņēma dažādus nosaukumu papildinājumus.

  Šobrīd tiek baumots, ka LG grasās ar webOS iedzīvināt arī viedpulksteņus. LG ir viens no tiem ražotājiem, kam Google nodevusi tiesības veidot Android Wear viedos pulksteņus. Klīst arī runas, ka webOS pulkstenis ir projekts, kam nekad nebūs lemts nonākt pie pircēja. Pat pats fakts, ka LG izlēmis webOS ievietot pulkstenī, esot ne visai ticams un realizējams.

  Reklāma

  Jāatzīst, ka neizprotu ražotāju vēlmi veidot un uzturēt savu viedo pulksteņu operētājsistēmu. Tai ir nepieciešams savs aplikāciju veiklas, izstrādātāju piesaistīšana un citas ķēpīgas padarīšanas. Samsung ir tāds milzis, kam Tizen OS veidošana nesit pārāk pa kabatu. Turklāt Samsung salīdzinoši veiksmīgi uzsācis savu viedo pulksteņu biznesu un var atļauties paspēlēties ar Tizen OS. To nevar teikt par LG ne visai glītajiem un veiksmīgajiem pirmajiem soļiem pulksteņu lauciņā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma