Latvijā pieejams ar viedtālruni savienojamais Nokia Treasure Tag elektroniskais piekariņš, kas pasargās mantas no pazušanas. Nokia Treasure Tag ir iespējams piestiprināt pie atslēgām, somas, maka – pie visa, kas vērtīgs, un ko pastāv risks pazaudēt. Tas ir veidots mūsdienīgā dizainā, ir praktisks un viegli lietojams.

Savienot Nokia Treasure Tag ar Nokia Lumia ir iespējams, izmantojot NFC (Near Field Communication) tehnoloģiju vai atrodot to ar Bluetooth (4.0) palīdzību. Pirmo reizi aktivizējot Nokia Treasure Tag un savienojot to ar viedtālruni, tiks saņemts pieprasījums lejuplādēt atbilstošu lietotni. Nokia Treasure Tag savienošana un lietošana ir iespējama ar visu platformu ierīcēm.

Gadījumā, ja dodoties ārā no mājas, tiks aizmirsts viedtālrunis vai Nokia Treasure Tag, abu objektu atskaņotais signāls par to brīdinās. Turklāt, ja signāls nebūs sadzirdēts, Treasure Tag lietotne palīdzēs precīzi noteikt objekta atrašanās vietu lietotnes HERE kartē.

Ar viedtālruni vienlaikus ir iespējams savienot četrus Nokia Treasure Tag, kas dod iespēju pasargāt no pazušanas vairākas dārgas lietas. Izmantojot atbilstošo lietotni, ir iespējams personalizēt Nokia Treasure Tag iestatījumus viedtālrunī, piekariņu identifikācijai izmantojot attēlus vai ikonas, kā arī mainot to krāsas un novietojot uz sākumekrāna.

Nokia Treasure Tag ir pieejams “LMT” veikalos. Tā pilnā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena ir 24,99 eiro un tas ir pieejams melnā krāsā.

Nokia Treasure Tag tehniskās specifikācijas:

  • Bluetooth: Bluetooth 4.0 (darbības attālums līdz 40 m)
  • NFC: pievienošana
  • Maksimālais gaidīšanas laiks: 180 dienas
  • Izņemama baterija: Jā
  • Izmērs: 30x30x10mm
  • Svars: 13g

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Npir2sbTbKE]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
arvix

Viņš tikai ar Nokiām draudzējas vei ar citiem telefoniem arī?

Kristaps Skutelis

Šo aksesuāru var savienot ar Nokia Lumia sērijas viedtālruņiem, kam uzstādīts Black programmatūras atjauninājums.

Raivis Rasnačs

Ir arī iOS un Android atbalsts.

Kristaps Skutelis

Hm, kur tas rakstīts? Izpētīju produkta tīmekļa vietni krustām šķērsām un atradu tikai norādes uz to, ka pilnā apmērā šis verķis darbosies ar Windows Phone telefoniem.

Kristaps Skutelis

Hm, izskatās, ka šīs aplikācijas nav veidojusi Nokia. Tāpēc būtu labi saprast kādas funkcijas tajās nav iekļautas salīdzinot ar WP versiju.

Raivis Rasnačs

Manuprāt, tas ir tikai loģiski, jo Nokia (Microsoft) tomēr specializējas WP aplikāciju izstrādē, tāpēc citu platformu appus uztic kodēt citiem.

arvix

Kāds moš kur it redzējsi kur tāds brīnums ir pieejams kas atbalstītu ne tikai viena ražotāja telefonus?

Olegs Falevics

edited. žēl, ka tikai melnā krāsā

Olegs Falevics

Iegāju Kauguros LMT, Jums ir Nokia treasure tag? Kas tas tāds? Aizgāju prom.

Raivis Rasnačs

Aksesuāru oficiāla pieejamība vispār pie mums ir nopietna problēma. Ar identisku problēmu saskāros, kad meklēju sev bezvadu lādētāju – kad Trodeks veikalā apjautājos, saņēmu noraidošu atbildi un lielu izbrīnu no pārdevējas puses.

mankulito

Pašizmaksa 20 centi? Pagaidīsim ķīnas versiju.