Jaunās Huawei Emotion 3.0 lietotāja saskarnes izskats noplūdis internetā un tas jau uzreiz saņēmis zināmu nosodījuma devu, jo aizdomīgi atgādina Apple iOS 7 izskatu. Jau iepriekš Huawei produkcija saņēmusi aizrādījumus, ka tā pārāk cenšas kopēt Apple produktu izskata nianses. Daudzu iecienītais Ascend P6 un jaunais Huawei Ascend P7 no sāna ir ļoti līdzīgs iPhone 4S.

Huawei Emotion 3.0 005 Huawei Emotion 3.0 004 Huawei Emotion 3.0 006

Ekrānšāviņos redzamās izmaiņas nebūt nav viss, ko grasās piedāvāt Huawei Emotion 3.0 lietotāja saskarne. Varam gaidīt arī jaunus mājas ekrānu pāršķiršanas efektus, uzlabotu šriftu, kā arī citas papildus iespējas.

Nav zināms kura ierīce pirmā saņems Huawei Emotion 3.0 lietotāja saskarni. Iespējams, ka to varēsim ieraudzīt kādai no pēdējām ražotāja ierīcēm kopā ar jauninājumu, bet, visticamāk, sākumā Huawei Emotion 3.0 varēs izbaudīt kādas nākotnes viedierīces pircēji.

Huawei Emotion 3.0 003 Huawei Emotion 3.0 002 Huawei Emotion 3.0 001

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
mankulito

Diezgan pretīgi cukurota izskatās.

LOOK

Huawei manuprāt ir viens no nedaudzajiem kuriem ar dizainu viss ir kārtībā. Kaut arī kopēts no iPhone, tas ir apkopojis labākās un ērtākās lietas un uzbūvējis labu androīdtelefonu. Protams modeļos kur tiek izmantoti specifiski procesori P6 un P7 daudzas funkcijas neeksistē, bet prieks ka ļoti līdzīgi modeļi kā G6 kuri bāzēti uz Qualcomm, ir ar pilnu funkcionalitāti. Atšķirībā no Sony, Ķīnietis ir apgādājis savus modeļus ar ļoti labiem ekrāniem.

Marcis Buhholcs

Sieva nu jau mēnesi lieto melno Ascend P7 un ir ļoti apmierināta. Lai gan – pēc tādas neveiksmes, kāda bija Sony Xperia L, jebkurš puslīdz normāls telefons šķitīs ļoti labs :)

Bils

Derētu solītais Huawei Ascend P7 apskats. Vai es to būtu palaidis garām?

Kristaps Skutelis

Atvainojos, šī telefona apskats ir procesā un centīšos šonedēļ to beidzot pabeigt. Negaidot uz testu ienācās Vertu telefons un tam piešķīru augstāku prioritāti.

Bils

Kad tad būs apskatiņš? ;)

Oskars Zvejnieks

Jau ar pēdējiem atjauninājumiem Ascend P6 ir dabūjis šo izskatu sākumā protams ir šoks parastam Android lietotājam :), bet gan jau ka pieradīs :):):)

LOOK

Solītais P7 apraksts vēl nav bijis, bet lielāku interesi izraisītu

Huawei Honor 6 apskats (ja ekrāns būtu 4,7″, es teiktu labākais aparāts).
Manuprāt lielāka nozīme ir aprakstam par modeli kuru veikalā vēl nevar aptaustīt.

Kristaps Skutelis

Huawei Honor 6 esam pamanījuši un centīsimies nomedīt uz testu arī šo ierīci. Mēs tiecamies būt operatīvi ar apskatiem, tomēr interesantu un aktuālu ierīču ir vairāk nekā resursu tos aprakstīt. Tāpēc šoreiz būs priekšā citas ierīces.

Patiesībā testa ierīču ieteikumiem aicinu izmantot attiecīgo Kursors.lv foruma sadaļu. Starp citu, tagad tajā komentēt var bez reģistrācijas lapā. Palūkosim vai mūs nenoēdīs negantie spameri :)

Jānis

Vairāk atgādina miui.

Kaspars

Manuprāt visai ērts…

Marcis Buhholcs

Godīgi sakot, skatoties uz EmotionUI 3.0 un 2.3 jāsāk spēlēt spēli “atrodi 3 atšķirības”. Pagrūti saskatīt izmaiņas.

dzhonsons

+1 ka izskatās kā MIUI.