Viena no iespējām, kura ļoti pamatīgi pietrūkst daļai Windows Phone lietotāju, ir failu pārlūks. Pozitīvais ir tas, ka Microsoft samērā vērīgi ieklausās lietotāju vēlmēs un naski papildina Windows Phone iespējas.

Tā ir noticis arī ar failu pārlūku, un forumā windowsphone.uservoice.com lietotājiem sniegta atbilde. Tajā teikts, ka šāda iespēja parādīsies jūnija mēnesī. Aplikācija sauksies ļoti vienkārši – „Files”, un būs pieejama visiem WP 8 un WP 8.1 lietotājiem bez maksas.

Agrāk tika solīts, ka šī aplikācija parādīsies jau maija mēnesī, taču acīmredzot, izstrādātāji nav spējuši kaut ko pabeigt laikā. Tāpēc jāpagaida vēl pavisam nedaudz.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

Jā, apskatīt un rīkoties ar failiem, kas ir telefonā – tā ir iespēja, kas arī man ļoti pietrūkst.
MS protams ieklausās lietotājos, bet jāsaka, ka iznākšanas brīdī jau būs gads apkārt, kopš lietotāji šo iespēju prasa..
vai tiešām tik lielai kompānijai ir nepieciešams tik ilgs laiks, lai uzdevelopētu tik vienkāršu rīku??

Raivis Rasnačs

Avota linkā taču skaidri teikts, ka tikai 8.1: “… great file manager app for Windows Phone 8.1 called “Files”…”. Kāds vēl WP8?

Kristaps Skutelis

Iepriekš jau rakstīju, ka Files aplikācijas esamību ir apstiprinājis arī Microsoft Džo Belfiori: http://www.kursors.lv/2014/05/03/windows-phone-8-1-tiek-gatavots-failu-parvaldnieks/

assasa

Sadi raksti parada, ka wp joprojam ir autinjos. Android pamso laiku pasauli apgazis, kamer shie gazh miljonus reklaamaas, nevis attistiibaa.