Kā ziņo interneta vietne Recode, tad tiem, kuri gaida iespēju izstādē MWC 2014 ieraudzīt jaunus WP operētājsistēmas viedtālruņus, iespējams nav pat vērts uz izstādi doties. Informācija liecina, ka ne Microsoft, ne Nokia negatavojas parādīt MWC ietvaros ko jaunu, saistībā ar Windows Phone.

Laikam Microsoft nolēmuši pieturēties pie tās pašas taktikas, kuru izmanto Apple, un savus jaunums rādīt speciāli tiem atvēlētā pasākumā. Tas varētu notikt jau aprīļa sākumā, kad Sanfrancisko atklās Microsoft Build Developer Conference. Tur arī droši vien dienas gaismu ieraudzīs WP 8.1 operētājsistēma un jaunie Nokia WP viedtālruņi. Šo svētdien gaidāmajā Microsoft preses konferencē Barselonā, visticamāk tiks pastāstīts tikai par kompānijas plāniem saistībā ar Nokia iegādes darījuma noslēgšanos.

Arī Nokia neko jaunu rādīt negatavojas. Ja nu vienīgi daudz aprunāto, lēto viedtālruni Nokia X, kurš zināms arī ar nosaukumu Normandy. Šo pasākumu Nokia ir izreklamējusi pietiekami plaši. Plašāk komentēt savu nostāju MWC 2014 sakarā, kā Microsoft, tā arī Nokia atsakās.

Nokia jaunā, lētā viedtālruņa klajā nākšanas datums un laiks, zināmi.
Nokia jaunā, lētā viedtālruņa klajā nākšanas datums un laiks, zināmi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AndisRihards Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Rihards
Viesis
Rihards

Labi vien arī ir! Labāk reti un mantu, nekā katru mēnesi ar pilnīgi nebūtiskām izmaiņām.

Andis
Viesis
Andis

Kad no Tevis varētu sagaidīt Lumia 1520 apskatu? Ir vēlme iegādāties, bet pirms tam gribētos dzirdēt Tavu verdiktu par šo ierīci.