Vakar vakarā LG spēris drusku negaidītu soli un prezentējis jauno viedtālruņa un planšetdatora hibrīdu LG G Pro 2. Jaunais G Pro 2 ir loģisks pagājušā gada G Pro modeļa turpinājums, kas atkal Samsung Galaxy Note līnijas produktiem piešķir nelielu konkurenci. LG pat ir izdomājuši jaunu mārketinga triku – vairs netiek mērītas ekrāna diagonāles collas, bet gan tas, cik procentus no viedtālruņa priekšpuses aizņem ekrāns. Protams, jo vairāk, jo labāk. LG G Pro 2 šis rādītājs ir 77.2%. Salīdzinājumam iPhone 5S ir 60.6% un Nexus 5 ir 72%.

G Pro 2 tehniskā specifikā nav pārsteidzoša – Snapdragon 800 procesors, 3GB RAM, 1080p ekrāns, 5.9 collas, 13 megapikseļu kamera ir uzskatāms par gandrīz aizejošu un drusku nokavētu flagmaņu standartu. Kamera saņēmusi OIS+ uzlabotu optisko attēla stabilizāciju, 4K video uzņemšanas iespēju un viedtālruni darbinās 3200 mAh akumulators. Patīkami, ka G Pro 2 būs tikai 8.3 mm biezs.

Reklāma

LG piezemējis vēlmi apgādāt viedtālruni ar “visu nepieciešamo” aplikāciju pašbrūvējumu un tagad katrs pats varēs izvēlēties kādas aplikācijas lietot. Protams, zināma minimālā LG aplikāciju pakete būs iekļauta, bet tā nav mirstamā vaina.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gigabaits

“Snapdragon 800 procesors, 3GB RAM, 1080p ekrāns, 5.9 collas, 13 megapikseļu kamera” Tiešām tas tiek uzskatīts par jau aizejošu standartu? nemaz tik daudz telefonu nav ar tādu specifiku un latvijā piejams ir tik viens viedfons ar līdzīgu specifiku!!! Tas par tiem procentiem gan gudri izdomāts, lg g series jau procenti būs lielāki jo nav nekādu pogu uz priekšas. :D

Normunds

Kad LV būs nopērkams LG G Pro 2 un cik tas varētu maksāt?Pašlaik litoju LG G 2,skatijos ka LV jau ir G 3,bet izņemot augsto izšķirtspēju tas nav labāks par pro 2.

Kristaps Skutelis

Cik man zināms, tad Baltijā LG G Pro 2 oficiāli netiek un netiks piedāvāts.

Normunds

Tad japērk citā eiropas valstī?

Kristaps Skutelis

Jā, vai nu jāpalūko vai kāds vietējais interneta veikals nav ievedis citiem reģioniem paredzētas ierīces, vai arī jāpērk svešās zemēs. Kāpēc gribi tieši šo ierīci?

Normunds

Es litoju LG mājas elektroniku,smart tv,kinozāle,tā ierasts.Pašlaik litoju LG G 2,bet gribas lielāku displeju,arī pro 2 ir jaudīgāks.Esmu skatijies arī Samsung virzienā,bet man teica ka Samsung smartfoni nekontaktē ar LG smart tv,bet man tas ir svarīgi.Tagad gribu sagaidīt Samsung galaxy note 4,redzēs ko tas var piedāvāt.Mani interesē stylus,kura diemžēl LG nav.Arī skaņa LG nav tā labākā,kā piem.HTC,bet tam ir slikta kamera.Katram ir kāds mīnuss,bet mans sapnis ir liels Full HD displejs,stereo skaņa ar labiem bassiem,laba kamera,,protams jaudīgs dzelzis un viens no galvenajiem kritērijiem ir stylus,netik daudz zīmēšanai ,bet kā tel.vadīšanai,jo esmu invalids un ir probl.ar rokām.Kad pirku LG G 2… Read more »

Normunds

Kas zināms par jaunajiem HTC Max un Samsung Galaxy Note 4 ?