Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony α6000 piedāvā pasaules ātrāko fokusu starp maināmo objektīvu kamerām

  Jaunākie raksti

  • Fast Hybrid AF piedāvā pasaulē ātrāko autofokusu, kas sniedz augstāko precizitāti 0,06 sekundēs.
  • Izcili augsts autofokuss 179 fokusa punktos
  • 24,3 megapikseļu Exmor™ APS HD CMOS sensors ar „gapless-on-chip” tehnoloģiju
  • BIONZ X procesors profesionālas kvalitātes fotogrāfijām un Full HD video
  • Viegla, kompakta un ērta lietošanā ar iebūvētu zibspuldzi, OLED Tru-Finder™ un divām ciparnīcām
  • NFC un Wi-Fi vadībai no mobilā telefona
  • Paplašiniet savu radošo garu ar virkni lejupielādējamo PlayMemories Camera Apps™ aplikāciju

  Jaunā Sony ILCE-6000 piedāvā ātrāko autofokusu starp digitālajām kamerām ar maināmiem objektīviem, fokusējot objektus tikai 0,06 sekundēs. No spontāniem smaidiem līdz spēcīgām tenisa servēm, jūs iemūžināsiet brīžus, ko citas kameras palaiž garām. Un pateicoties 24,3 megapikseļu Exmor APS HD CMOS sensoram un BIONZ X procesoram, katrs kadrs ir kvalitatīvs un detalizēts.

  Bagātinot Sony nespoguļkameru klāstu, α6000 ir pieejams divos dizaina veidos, melnā un titāna, kas liks citiem fotogrāfiem greizsirdīgi atskatīties. Lietotājiem, kas domā par nespoguļkameru izmēra un svara priekšrocībām, bet nevēlas atteikties no īpaši ātra autofokusa, α6000 ir ideāls risinājums.

  Reklāma

  Pat par profesionālo DSLR kameru ātrāko α6000 autofokusu nodrošina Sony Fast Hybrid AF sistēma. 179 fokusa punktu AF sensors ir savienots ar augstas precizitātes kontrasta noteikšanas AF. Šī kombinācija sniedz pasaulē ātrākoi AF starp kamerām ar maināmajiem objektīviem, un sniedzot secīgus 11 kadrus sekundē ar precīzu autofokusu. Nekas nepaslīd garām α6000 – pat ātri sportisti un akrobātiski mājdzīvnieki.

  Sony α6000
  Sony α6000

  Kamera ietver vēl virkni dažādu iespēju. Attēlveidošana ir patīkama, pateicoties dzidrajam OLED Tru-Finder™. Aplūkojiet fokusa pielāgošanas, ekspozīcijas un citu uzstādījumu efektus: Jūs iegūstat to, ko redzat.

  Intuitīvās vadības pogas kameras augšdaļā ļauj bez piepūles pielāgot uzstādījumus, koncentrējoties uz fotografējamo objektu. Septiņas pielāgojamās pogas, to skaitā divas iestādītās pogas, sniedz pieeju 43 funkcijām, kas apmierinās jebkuru foto entuziastu. Un jebkurās situācijās palīdzēs iebūvētā zibspuldze, lai izgaismotu portretus vai tumšas iekštelpu ainas.

  Viegli savietot attēlus ar mobilo tālruni: Iebūvētais NFC un Wi-Fi sniedz savietojamību ar Xperia™ vai NFC savietojamiem Android viedtālruņiem vai planšetdatoriem. Ar vienu pieskārienu var aktivizēt Smart Remote Control, kas ļauj vadīt kameru un aplūkot attēlus no mobilā tālruņa.

  α6000 aizraujošās iespējas aug līdzi jūsu ambīcijām. PlayMemories Camera Apps papildina jūsu iespējas ar pieaugošu klāstu bezmaksas aplikāciju un māksliniecisku efektu. Uzziniet vairāk www.sony.net/pmca/. α6000 ir savietojams arī ar Sony Camera Remote API programmu .

  α6000 aksesuāros ietilpst LCS-EBS futrālis, kas aizsargā kameru no putekļiem un skrāpējumiem. Datus iespējams pārnest, izmantojot USB, ar NFC funkcijas palīdzību vai uzstādot kameru uz statīva, nenoņemot futlāri.

  LCS-ASB1 Active Sling Bag aizsargā kameru, kamēr esat brīvdabā. Nēsājot vienā rokā vai uz pleciem, ūdensnecaurlaidīgā futlāra materiāls un rāvējslēdzēji pasargā aparatūru.

  LCS-BBXL soma aizsargās jūsu SEL18200LE vai SEL55210 objektīvus, kamēr esat darbībā. Ūdensnecaurlaidīgajā somā ir arī papildus vieta objektīviem. Tāpat ir pieejams PCK-LM17, kas pret skrāpējumiem, putekļiem un pirkstu nospiedumiem aizsargā kameras LCD ekrānu.

  α6000 Sony maināmo objektīvu kamera pārdošanā Latvijā būs pieejama no 2014. gada aprīļa.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma