Par reklāmu bloķētājiem

Sveiks, Kursora lasītāj! Mani sauc Kristaps – esmu izveidojis un mēģinu uzturēt šo blogu. Ceru, ka šeit publicētās IT ziņas un godīgie ierīču apskati tev noder. Es ar manu komandu ieguldām patiešām daudz darba, lai mūsu radītais saturs būtu gan precīzs, gan objektīvs un es ļoti vēlos, lai šie abi aspekti nemainītos.

Es saprotu, ka daudzos lielākos ziņu portālos reklāmu ir tik daudz, ka pilnīgi vemt gribas, tomēr šis nav tas gadījums. Mēs esam mazs nišas medijs un mums ir svarīga katra jēgpilna reklāmas kampaņa, kas nodrošina finanšu līdzekļus autoru algām un bloga tehnisko vajadzību apmierināšanai. Tāpēc man tev ir viens lūgums.

Lūdzu, pie mums izslēdz reklāmu bloķētāju!

Ja tev noder mūsu darbs un vēlies, lai Kursors informētu par tehnoloģijām arī turpmāk, tad, lūdzu, vismaz pie mums izslēdz reklāmu bloķētāju. Proti, savā izvēlētajā reklāmu bloķētājā ieliec Kursoru baltajā sarakstā (whitelist). Redzi, tev nekas būtisks nemainās, ja Kursors ir viena no daudzajām lapām, kuras redzi bez reklāmām, bet mums katra reklāmas impresija ir no svara. Patiešām!

Apsolos rūpīgi izvērtēt gan iesniegto reklāmu saturu, gan to daudzumu. Ja šķiet, ka ar reklāmām kaut kas nav labi, neklusē un dod ziņu. Šoreiz tas ir darbs, kas mums jāpaveic kopā.

Paldies!

Kristaps Skutelis
Kursors.lv tētis