1 Laboja janisi (20.03.2017 22:19)

Tēma: IPTV legāli

Sveicināti!

Vai Latvijā ir iespējams legāli abonēt IPTV, ar selektīvi izvēlētiem kanāliem. Interesē tikai LTV1, LTV7.
Ar IPTV es domāju stream linkus, nevis Lattelecom vai analogās interneta TV, jo negribu abonēt modemus un citus mēslus slēgt pie TV, jo mans TV saprot streamus. Krievijā šādus pakalpojums piedāvā vairāki kantori, bet vai LV ir kas tāds?

Thumbs up Thumbs down

2 Laboja toms (21.03.2017 13:17)

Re: IPTV legāli

Cik esmu pētījis, tad Latvijā neviens īsti nepiedāvā IPTV. Es pats arī par šo jautājumu esmu aizdomājies.

Vienīgā opcija (taču ne tā pati labākā) – no koda izvelc ārā LTV1 un LTV7 stream linkus un palaid caur aplikāciju televīzorā. Vienīgi tad jārēķinās ar to, ka kaut kāds saturs var būt nepieejams dēļ autortiesībām.

Edit. Izskatās, ka LTV ir apgriezuši iespēju, lai ātri piekļūtu strīma linkiem, lai tos varētu skatīties kaut kādā savādākā veidā, izņemot LSM.

Thumbs up Thumbs down

3

Jā, tā ir niša, kura ir pieejama latvijas tirgū. Īpaši, ka tas strādā un to ir iespējams nodrošināt - maksimālo lietotāja iekārtu skaitu uz konkrētu stream, utt.

LSM LTV streami ir pārveidoti, ka ir redzami tikai LSM lapā, jo izmantot referral saiti (lsm.lv) kā arī tiek pārģenerēti pēc noteikta laika, tā ka hakot tos nav jēgas smile

Nāksies mocīties caur TV pārlūku, lai atvēru replay.lv smile

Thumbs up Thumbs down

4

nu nekāda baigā niša nesanāks - pat pie ideāla interneta tie strīmi raustās vai brīžiem gļuko. It sevišķi populāru pāraižu laikā.

janisi rakstīja:

Jā, tā ir niša, kura ir pieejama latvijas tirgū. Īpaši, ka tas strādā un to ir iespējams nodrošināt - maksimālo lietotāja iekārtu skaitu uz konkrētu stream, utt.

LSM LTV streami ir pārveidoti, ka ir redzami tikai LSM lapā, jo izmantot referral saiti (lsm.lv) kā arī tiek pārģenerēti pēc noteikta laika, tā ka hakot tos nav jēgas smile

Nāksies mocīties caur TV pārlūku, lai atvēru replay.lv smile

Thumbs up Thumbs down

5 Laboja janisi (21.03.2017 14:12)

Protams - es nerunāju par kaut kādiem "kaktu" kantoriem ar 100mbps optiku. Es priecātos redzēt šādu pakalpojumu no LTK, Baltcom, bet viņi nav ieinteresēti, jo viņiem taču vajag cilvēkiem iesmērēt tos mēsla dekoderus.

Lapsinieks rakstīja:

nu nekāda baigā niša nesanāks - pat pie ideāla interneta tie strīmi raustās vai brīžiem gļuko. It sevišķi populāru pāraižu laikā.

Thumbs up Thumbs down

6

janisi rakstīja:

LTK, Baltcom ... taču vajag cilvēkiem iesmērēt tos mēsla dekoderus.

iesmērēt nav pašmērķis, kā labi (ne)saproti...

and now for something completely different...

Thumbs up Thumbs down