1 Laboja Lapsinieks (20.03.2017 11:37)

Tēma: citādāki TV seriāli

Kādam noteikti var noderēt - seriāli un drusku savādāks TV saturs no visas pasaules. Kā alternatīva "walking dead" un troņu spēlēm. Ar angļu subtitriem. Un jā - šādu saturu parasti nearast netfliksos un vietējās TV megapakās.

hā tē tē pē punkts wlext punkts net

2

Re: citādāki TV seriāli

Kas šis ir? Kaut kāda pirātiska satura vietne?

Kursors.lv tētis.

3

pētīju, bet tā arī nesapratu. bet kur var legāli nopirkt vai skatīties visādus dāņu, somu vai japāņu seriālus ar angļu subtitriem? Es, piemēram, skatos dāņu seriālus, lai uzlabotu valodas zināšanas.

krizdabz rakstīja:

Kas šis ir? Kaut kāda pirātiska satura vietne?

4

Mja, viss liecina, ka tā tomēr ir kaut kāda apmēra pirātiska satura vietne un tādas mēs šeit nereklamējam. Vai nu izdomā kreatīvu veidu kā šo lapu te noreklamēt neiedodot saiti uz to vai arī man nāksies paravēt šo diskusiju.

Kursors.lv tētis.

5 Laboja Lapsinieks (20.03.2017 11:38)

saiti noņēmu.

vot, tur jau tas stulbums. laikam šādu specifisku saturu iespējams iegūt tikai nelegālā veidā. es būtu gatavs maksāt, ja vien būtu kur un kam...
Domāju, ka tas varētu interesēt daudzus cilvēkus - labs veids, kā mācīties svešvalodas un iepazīt drusku citādāku kultūru. ne tā, kā mums to pasniedz goļivuda. bet ja jāravē - jāravē...

krizdabz rakstīja:

Mja, viss liecina, ka tā tomēr ir kaut kāda apmēra pirātiska satura vietne un tādas mēs šeit nereklamējam. Vai nu izdomā kreatīvu veidu kā šo lapu te noreklamēt neiedodot saiti uz to vai arī man nāksies paravēt šo diskusiju.