1

Tēma: Nevar ielogoties MacBook ar Apple ID kontu

Sveiki!

Lieta tāda: tika aizmirsta Apple ID parole, tad tā tika nomainīta. Apple ID mājas lapā un iPhone var ielogoties ar jauno paroli, bet tas neizdodas uz MacBook Pro (Retina, Early 2015).

Startējot datoru atveras ielogošanas logs (kā parasti), ievadot jauno paroli (tika mēģināta arī vecā) iekšā sistēmā netiek. Pārliecinājos vai nejauši nav piespiedies Caps Lock, kur nevajag un arī tastatūras izkārtojums ir tāds, kādam tam jābūt. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem tieku aizvests uz Reset Password logu. No turienes ielogoties ar Apple ID nevar, jo izmet šādu erroru "Unable to connect to iCloud. Please check your internet connection", tajā brīdī esmu pieslēdzies pie Wi-Fi (pārbaudīju arī nopingojot google.lv zem Network Utility, viss ok!). Pārbaudīju arī Apple servisus, visi darbojas kā nākas, neviens nav offline vai tamlīdzīgi.

OS X Recovery pārbaudīju arī pašu disku ar "Verify" funkciju, ar disku viss kārtībā. Vienīgi uz diska ir brīvi 8 MB

Gaidīšu padomus, paldies!

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Nevar ielogoties MacBook ar Apple ID kontu

zvans no pīlēna tima - jāpērk jauns!

reinisto rakstīja:

Sveiki!

Lieta tāda: tika aizmirsta Apple ID parole, tad tā tika nomainīta. Apple ID mājas lapā un iPhone var ielogoties ar jauno paroli, bet tas neizdodas uz MacBook Pro (Retina, Early 2015).

Startējot datoru atveras ielogošanas logs (kā parasti), ievadot jauno paroli (tika mēģināta arī vecā) iekšā sistēmā netiek. Pārliecinājos vai nejauši nav piespiedies Caps Lock, kur nevajag un arī tastatūras izkārtojums ir tāds, kādam tam jābūt. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem tieku aizvests uz Reset Password logu. No turienes ielogoties ar Apple ID nevar, jo izmet šādu erroru "Unable to connect to iCloud. Please check your internet connection", tajā brīdī esmu pieslēdzies pie Wi-Fi (pārbaudīju arī nopingojot google.lv zem Network Utility, viss ok!). Pārbaudīju arī Apple servisus, visi darbojas kā nākas, neviens nav offline vai tamlīdzīgi.

OS X Recovery pārbaudīju arī pašu disku ar "Verify" funkciju, ar disku viss kārtībā. Vienīgi uz diska ir brīvi 8 MB

Thumbs up Thumbs down

3

reinisto rakstīja:

Sveiki!

brīvi 8 MB

Jocīgs vai?

Vai nu SSD tūlīt aizies pie dieviem vai arī pārstampāts ar informāciju. Brīnums ka vispār sistēma startējas! Iztīrīt!

Pentuim II MMX+128 MB RAM+4 GB HDD+15" CRT, Palm M505, Nokia 5510

<<== Ja ir kas (p)iebilstams, sūti man PM.

Thumbs up Thumbs down

4

vai tad kaut ko var iztīrīt, ja nevar ielogoties?

Artis rakstīja:
reinisto rakstīja:

Sveiki!

brīvi 8 MB

Jocīgs vai?

Vai nu SSD tūlīt aizies pie dieviem vai arī pārstampāts ar informāciju. Brīnums ka vispār sistēma startējas! Iztīrīt!

Thumbs up Thumbs down

5

Lapsinieks rakstīja:

zvans no pīlēna tima - jāpērk jauns!

Paldies, bet nedomāju, ka tas ir šis gadījums.

Thumbs up Thumbs down

6

Artis rakstīja:

Jocīgs vai?

Disk Utility rāda, ka ar disku viss ok. Ar informāciju pārstampāts, tas gan jāatzīst. Kā, lai iztīra, ja netiek iekšā sistēmā un arī Time Machine backup nav veidots, lai pārinstalētu sistēmu? Un, vai tas reāli var ietekmēt šo problēmu?

Thumbs up Thumbs down

7

https://discussions.apple.com/thread/39 … p;tstart=0

Pentuim II MMX+128 MB RAM+4 GB HDD+15" CRT, Palm M505, Nokia 5510

<<== Ja ir kas (p)iebilstams, sūti man PM.

Thumbs up Thumbs down

8

Paldies! Disks kriptēts (FileVault), parole nav zināma.

Thumbs up Thumbs down

9

Problēmu līdz galam neatrisinot - OS X full reinstall, bez datu saglabāšanas.

Thumbs up +1 Thumbs down

10

Disks kriptēts (FileVault), parole nav zināma.

Nu ar šo tad arī vajadzēja sākt. Clean reinstall priekš macOS, un basta.

• Darba zirgs: i7-4770 | 16GB | GTX670 | SSD250+250 | HDD1TB+1TB+500GB | 650W PSU • Laptops: Dell 7347 • Telefons: septītais ābols
Nesaki man, kas man jādara, un es tev neteikšu, kur tev jāiet...

Thumbs up Thumbs down