1

Tēma: iPhone 7 ar 3,5mm austiņu izeju

Noteikti būsiet jau redzējuši video, kurā amerikānis Ķīnā no tirgū nopirktām Apple detaļām saliek pats savu strādājošu iPhone 6S. Viņš ir atpakaļ.
Šoreiz viņš nopirka iPhone 7, taču pārdzīvoja, ka vairs nav 3,5 mm austiņu izejas. Viņš šo problēmu atrisināja. Un risinājums nav paņemt urbi un izurbt caurumu vietā, kur agrāk būtu bijusi šī izeja.
Video ir tiešām interesants.

https://www.youtube.com/watch?v=utfbE3_uAMA

2 Laboja Artanis (10.09.2017 22:11)

Re: iPhone 7 ar 3,5mm austiņu izeju

Video ir tiešām stulbs. Iemesli tam ir vairāki, kuros nav vērts izplūst.. Ar šādām 'modifikācijām' (tolaik gan kasešu walkman'iem) es nodarbojos, kad man bija gadi 14, un pirmo reizi sāku iepazīties ar elektroniku - nezinu gan, bet kaut kā ar to nelepojos ne mazākajā mērā - toreiz man vienkārši nebija naudas, bet bija baigā vēlme nodarboties ar huiņu.

P.S.

Un risinājums nav paņemt urbi un izurbt caurumu vietā, kur agrāk būtu bijusi šī izeja.

...tapēc, ka izmantot komplektā nākošo, vai par 2$ nopērkamo austiņu adapteri, vai, vēl labāk, vienkārši iegādāties 21.gs. piedienīgas Bluetooth autiņas (kas, normālas, tagad jau sākas no nieka 30$) ir pārāk mainstream?

Pasaule iet uz galu, nudien - idiņi dara visu, lai tikai dabūtu pādesmit tūkstošus klikšķu jūtubē...

• Darba zirgs: i7-4770 | 16GB | GTX670 | SSD250+250 | HDD1TB+1TB+500GB | 650W PSU • Laptops: Dell 7347 • Telefons: septītais ābols
Nesaki man, kas man jādara, un es tev neteikšu, kur tev jāiet...

Thumbs up Thumbs down

3

Re: iPhone 7 ar 3,5mm austiņu izeju

Artanis rakstīja:

Pasaule iet uz galu, nudien - idiņi dara visu, lai tikai dabūtu pādesmit tūkstošus klikšķu jūtubē...

2.4 miljoni skatījumu. Gan jau kāda kapeika par to ieripo.

Thumbs up Thumbs down