1

Tēma: WiFi extenderim nepatīk LMT ruteris?

Kur un kas man jāizmaina LMT ruterī, lai es varētu normāli darbināt WiFi extenderi, kas man īsti negrib darboties, sakot, ka "Wireless network is connected but obtaining the IP address is failed. Please check if the DHCP server is enabled on your main router".
Ielogojos ruterī, bet tur iekš DHCP stāv iespējots.
Izmēģināju divus extenderus - Netis un TP-LinkWA850Re. Abi klepo.

Kur problēma?

Be careful out there today. There's people everywhere.

2

Re: WiFi extenderim nepatīk LMT ruteris?

kā tu TP-Link setapo, caur webu?

and now for something completely different...

Thumbs up Thumbs down

3

digitalk rakstīja:

kā tu TP-Link setapo, caur webu?

Jā! Ar WPS neizdodas.

4

Šķiet, ka atrisināju mistēriju. Novietoju repīteri citā mājas pusē, un tas darbojas. Ir aizdomas, ka tas tvēra kaimiņa līdzīgu aparātu, un tie viens otram traucēja, jo ik pa laikam WiFi atrod TP-Link citu aparātu ar vāju signālu. Noliktu to tur, kur kaimiņa verķis nav aizsniedzams, un viss iet.

5

Traucējumi gan ir milzīgi - ātrums pie modema ir ap 40Mb/s, bet pie repitera knapi 5, bet vismaz darbojas un nebļauj par IP problēmām. Priekš telefona man pietiks. TV u.c. "smagā" tehnika barojas no modema, stāvu zemāk.

6

Kas vēl interesanti - pārliku repīteri vienu rozeti tālāk no kaimiņa, palielinot arī attālumu no rutera. Samazinājās signāls no rutera (no 4 iedaļām uz 3), taču i-neta ātrums ievērojami uz labojās, tagad no repītera ir savi 25Mb/s

7

Vispār repīteris "pa gaisu" nav izcila doma. Ja nemaldos, repīteris noēd tieši pusi no ātruma.

Labākais, ko esmu atradis ir padot pa elektrības vadiem. TP-Link ir vairāki jauki modelīši, bet tiem tāpat vajag rūteri, kas izveido Wi-Fi. Pašos TP-Linkos ir iekšā Wi-Fi raidītāji, bet tiem arī ir viens vai divi LAN izvadi.

Ir lietošanā šāds te, tikai kits no 3 daļām (viena mamma, divi mazie aparātiņi). Tiesa, nav pārlieku lēts prieks.

http://www.tp-link.com/baltic/products/ … 20KIT.html

Pentuim II MMX+128 MB RAM+4 GB HDD+15" CRT, Palm M505, Nokia 5510

<<== Ja ir kas (p)iebilstams, sūti man PM.

Thumbs up Thumbs down

8 Laboja Briedis (18.12.2017 11:42)

Padošanu pa vadien izmantoju dzīvoklī, bet arī tam bija milzīgi traucējumi, tik lieli, ka sistēma vairāk nedarbojās, nekā darbojās. Acīmredzot kādam no 90 dzīvokļiem (visticamāk, ka vairākiem) arī bija tādi paši štruntiņi, jo vienu brīdi Lattelecom saviem klientiem tādus lika, lai nebūtu jāvelk vadi no durvīm līdz TV. Privātmājai šis variants varētu būt ideāls, bet tā kā vēl papildus 40€ žēl ieguldīt, padzīvošos ar parasto repīteri pa gaisu. Pagaidām, turot to nostāk no kaimiņu teritorijas, tas strādā ļoti labi. Tikko izmērīju ātrumu pie rutera - 55Mb/s, pie repītera 32Mb/s. Internets mobilais. Man pietiek.

9

Dīvaini. Teorijā internetu par elektrības tīklu var padot tikai līdz skaitītājiem, turklāt tikai vienā fāzē.

Pentuim II MMX+128 MB RAM+4 GB HDD+15" CRT, Palm M505, Nokia 5510

<<== Ja ir kas (p)iebilstams, sūti man PM.

Thumbs up Thumbs down

10

Artis rakstīja:

Dīvaini. Teorijā internetu par elektrības tīklu var padot tikai līdz skaitītājiem, turklāt tikai vienā fāzē.

Man arī tā likās, bet to, ka citi tamlīdzīgi verķi var traucēt viens otram, man teica pats Lattelecom tehniķis, kad zvanīju un sūdzējos viņam.