1 Laboja Vilhelms (12.09.2017 18:01)

Tēma: Corning Gorilla Glass 4

Sveiki. Kur var nopirkt oriģinālo Samsung Galaxy A5 ekrāna stiklu Corning Gorilla Glass 4?

Ekrāna garantija vēl ir taču, no nodošanas brīža Samsung servisā paies ilgs laiks un bez telefona palikt nevaru, telefons ir mana dzīve, es pilnīgi nopietni, daudzu gadu laikā liekas smadzenēs atmiņa sākusi slikti strādāt, viss ko darīt, kur iet, cikos ko darīt, viss daudzus gadus ir ticis pierakstīts telefona kalendārī.

https://www.corning.com/gorillaglass/wo … xy-a5.html

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Corning Gorilla Glass 4

pac taisies labot?

Vilhelms rakstīja:

Sveiki. Kur var nopirkt oriģinālo Samsung Galaxy A5 ekrāna stiklu Corning Gorilla Glass 4?

Ekrāna garantija vēl ir taču, no nodošanas brīža Samsung servisā paies ilgs laiks un bez telefona palikt nevaru, telefons ir mana dzīve, es pilnīgi nopietni, daudzu gadu laikā liekas smadzenēs atmiņa sākusi slikti strādāt, viss ko darīt, kur iet, cikos ko darīt, viss daudzus gadus ir ticis pierakstīts telefona kalendārī.

https://www.corning.com/gorillaglass/wo … xy-a5.html

Thumbs up Thumbs down

3 Laboja Vilhelms (12.09.2017 22:41)

Nē, domāju aiznest uz kādu darbnīcu kura visilgāk ar stiklu maiņu nodarbojas. Es gribētu ielikt oriģinālo stiklu, tieši tādu kādus liek Samsung, nevis (iespējams) citu firmu atdarinājumus.
Baidos tie kuri pie viņiem ir dabonami nav tie labākie.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

4

Ja nes uz autorizēto (oficiālo) servisu, tur būtu jāliek pareizās detaļas. Es neesmu drošs, ka normālā servisā kāds gribēs krāmēties ar no malas atnestām apšaubāmas izcelsmes detaļām. Nu vai arī beigās dabūsi ierīci, kuras remontam nebūs garantijas.

Kursors.lv tētis

Thumbs up +1 Thumbs down

5

krizdabz rakstīja:

Ja nes uz autorizēto (oficiālo) servisu, tur būtu jāliek pareizās detaļas. Es neesmu drošs, ka normālā servisā kāds gribēs krāmēties ar no malas atnestām apšaubāmas izcelsmes detaļām. Nu vai arī beigās dabūsi ierīci, kuras remontam nebūs garantijas.

Cik ilgi viņi servisā (oficiālajā) maina stiklu, parastajās darbnīcās stikli stipri atšķiras no oriģinālajiem?

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

6

Tas ir jājautā servisiem konkrēti norādot labojamo ierīci. Es gan domāju, ka labāk, lai pašu ierīci apskata servisa ļaudis, varbūt tur ir jāmaina kas vairāk nekā stikliņš.

Kursors.lv tētis

Thumbs up +1 Thumbs down

7

Tu taisies mainīt tikai digitaizeru, nemainot displeju? Hahaha, labu veiksmi atlaminējot un pēc tam pielaminējot to sendviču atpakaļ mājas apstākļos bez karstā gaisa stacijas un cleanroom'a. Neaizmirsti padalīties ar rezultātu. big_smile

Sarkasmu malā - nepis bobi, un aiznes to trubu kaut vai Mobile Monsteriem uz Matīsa (šķiet) ielas. Populārākajiem modeļiem viņiem sendviči ir uz vietas, un ja nebūs baigā rinda, tad nomainīs pusstundas laikā ar oriģinālo (ja būs) vai vismaz tiešām normālu alternatīvo stiklu (cena oriģinālajam un ķīnietim, protams, atšķirsies, bet vismaz viņu liktie ķīniešu stikli ir sakarīgākie, ko nācies čamdīt).

• Darba zirgs: i7-4770 | 16GB | GTX670 | SSD250+250 | HDD1TB+1TB+500GB | 650W PSU • Laptops: Dell 7347 • Telefons: septītais ābols
Nesaki man, kas man jādara, un es tev neteikšu, kur tev jāiet...

Thumbs up +1 Thumbs down

8

MobileMonsters liek oriģinālos A5 telefona stiklus pa 130.€ un tādi Ķiniešu pie viņiem vismaz pagaidām nemaz nav. Nezinu vai gaidīt kamēr pie viņiem parādās Ķīniešu stikli vai likt oriģinālo pa 130.€? It kā padārgi liekas, nu bet ja kvalitāte atbilst cenai ..

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

9

Jauns A5 pelēkajās ineta bodēs sākas no 250 vietējām naudām. Neesmu drošs, vai ir vērts pusi telefona vērtības ielikt displeja nomaiņā - mož nogrūd ss'kā, un vienkārši paņem jaunu - kā variants..?

• Darba zirgs: i7-4770 | 16GB | GTX670 | SSD250+250 | HDD1TB+1TB+500GB | 650W PSU • Laptops: Dell 7347 • Telefons: septītais ābols
Nesaki man, kas man jādara, un es tev neteikšu, kur tev jāiet...

Thumbs up +1 Thumbs down

10 Laboja Vilhelms (18.09.2017 22:04)

Laikam tā jau ir, ielikšu lētāko Ķīniešu stiklu, ar sasistu neviens nepirks, pārdošu ap jauno gadu atlaižu laikā nopirkšu piemēram Samsung Galaxy S7 vai Huawei P10
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id … hone3=8514 .

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

11

Tas ir tik smieklīgi un paredzami:
man vajag tikai oriģinālo, nekādus ķīniešu sūdus!
cik maksās tas oriģinālais?!?!
kādi Jums ķīnieši ir uz vietas...

Thumbs up +1 Thumbs down

12

Falks rakstīja:

Tas ir tik smieklīgi un paredzami:
man vajag tikai oriģinālo, nekādus ķīniešu sūdus!
cik maksās tas oriģinālais?!?!
kādi Jums ķīnieši ir uz vietas...

Paredzami-varbūt, smieklīgi-nemaz, kas tur smieklīgs interesēties par cenu.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Thumbs up Thumbs down

13

starp citu - a pašam vismaz ir skaidrs, kas tur ir saplīsis? aizsargstikls? digitaizers, ekrāns? Trīs lielas atšķirības, kā teiktu Odesā

Thumbs up +1 Thumbs down