Web Analytics
More
  Reklāma

  OnePlus sola būtiski uzlabot akumulatoru darbību

  Jaunākie raksti

  OnePlus strādājis kopā ar pasaulē lielāko akumulatoru tehnoloģiju veidotāju CATL, tā rezultātā OnePlus sola būtiski uzlabot viedtālruņu lietotāju ikdienu ar jaunu Glacier Battery tehnoloģiju.

  Glacier Battery tehnoloģija sola pamatīgi uzlabot akumulatora pamata parametrus, kas interesē visus lietotājus – izturību un darbības laiku jeb ietilpību. Pirmais Glacier Battery tehnoloģijas viedtālrunis būs OnePlus Ace 3 Pro, baumas norāda, ka tas saņems 6100 mAh akumulatoru, saglabājot nelielu svaru un izmērus.

  Reklāma


  Pagaidām par Glacier Battery tehnoloģiju nekas vairāk nav zināms, bet labā ziņa ir tā, ka viedtālruņi ar jauno Glacier Battery tehnoloģiju būs jau pavisam drīz pieejami. OnePlus Ace 3 Pro gan nebūs pieejams globāli, bet varam gaidīt, ka OnePlus nākamais flagmanis arī tiks pie Glacier Battery tehnoloģijas.

  Baumas norāda, ka OnePlus Ace 3 Pro saņems 6100 mAh akumulatoru ar 100 W uzlādi, kas viedtālruni uzlādēs 30 minūšu laikā. Vienlaikus OnePlus Ace 3 Pro bū 9 mm biezs, tādējādi parādot Glacier Battery tehnoloģijas akumulatoru kompaktumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  20.06.2024 10:39

  9mm – tas tak maizes griežamais dēlis pēc mūsdienu mēriem!

  Reklāma