Web Analytics
More
  Reklāma

  Biroju kompleksā “Verde” atklātas pirmās “Enefit Volt” elektroauto uzlādes stacijas

  Jaunākie raksti

  Zaļāka vide un svaigāks gaiss – kļuvuši par galvenajiem vadmotīviem, kāpēc Rīgas zaļākais biroju komplekss “Verde” īstenojis jaunu investīciju projektu ar mērķi būtiski attīstīt elektromobilitātes infrastruktūru. Rezultātā “Verde” pazemes autostāvvietā sadarbībā ar energokompāniju “Enefit” ir uzstādītas 11 jaunas “Enefit Volt” elektroauto uzlādes stacijas ar iespēju vienlaicīgi veikt uzlādi 16 automašīnām. Kopējās abu pušu investīcijas ir 120 tūkstoši eiro.

  Energokompānijas “Enefit” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vancāns: “”Verde” ir pirmais biroju komplekss Latvijā, kurā ir pieejamas “Enefit Volt” uzlādes iekārtas, kas, ar zaļo elektrību, vienuviet spēs uzlādēt tik lielu elektroauto skaitu. Elektroauto uzlādes infrastruktūras attīstību biznesa sektorā sākam tieši “Verde”, jo šī ir arī “Enefit” biroja mājvieta. Šeit mēs vēlamies piedāvāt ērtu un pieejamu elektroauto uzlādi ne tikai mūsu darbiniekiem, bet arī klientiem un ikvienam biroja kompleksa nomniekam un apmeklētājam”.

  Kopš šī gada jūnija “Verde” pieejamas 11 “Enefit Volt” elektroauto uzlādes iekārtas, kas darbojas ar 100% atjaunīgo elektroenerģiju. A ēkas (0.stāva stāvvietā) uzstādītas 6 un B ēkas pazemes stāvvietā (-1. stāvā) – 5 uzlādes iekārtas. Katra stāvvieta ir aprīkota ar 22 kW jaudas uzlādes iekārtu, kas 100 km uzlādi vidēji veic vienas stundas laikā. Visas uzlādes iekārtas ir publiski pieejamas ikvienam elektroauto īpašniekam, kas strādā vai viesojas “Verde” kompleksā. Gada laikā šī “Enefit Volt” uzlādes infrastruktūra palīdzēs ietaupīt vairāk nekā 30 tonnu CO2 izmešu (aprēķins pēc AIB datiem).

  Par uzlādi iespējams norēķināties, izmantojot “Enefit Volt” aplikāciju. Samaksa tiek iekasēta par uzlādēto kilovatstundu daudzumu. Īpaši “Verde” nomniekiem ir iespēja par uzlādi norēķināties ar pēcapmaksu.

  Iveta Lāce, biroju kompleksa “Verde” komercdirektore un valdes locekle: “Kamēr daudzi uzņēmumi par klimatneitralitāti un ilgtspēju vēl tikai diskutē, mēs – biroju komplekss “Verde” – izvēlamies rīkoties. Tāpēc esmu gandarīta par pieņemto lēmumu izvērst sadarbību ar mūsu patiesi zaļi domājošo nomnieku “Enefit”. Līdz ar to apliecinām, ka esam ilgtspējīgs un moderns biroju komplekss, kas rūpējas par videi draudzīgas mobilitātes attīstību”.

  Kopumā biroju kompleksa “Verde” šī brīža e-mobilitātes infrastruktūra ir izaugusi jau līdz 20 elektroauto uzlādes vietām, kas aprīkotas ar uzlādes iespējām – 4 pieslēgumvietas nodrošina “Eleport” (iekšpagalmā) un 16 “Enefit” (A ēkas 0. stāva autostāvvietā 6 un B ēkas 1. stāva autostāvvietā – 10). Bet nākotnē, kolīdz “Verde” apmeklētāju pieprasījums pēc šī ilgtspējīgā pakalpojuma pārsniegs šī brīža piedāvājumu, to būs iespējams palielināt līdz 54 elektromobīļu uzlādes vietām, un “Enefit” jau ir veicis nepieciešamos tehniskos priekšdarbus abās kompleksa ēkās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma