Web Analytics
More
  Reklāma

  BMW: Pārskatāmā nākotnē tiks tirgoti gan elektroauto, gan parastie auto

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotāja BMW pārstāvji atkārtoti apstiprinājuši – pārskatāmā nākotnē iekšdedzes dzinēji no viņu mašīnām nepazudīs un parastie auto tiks tirgoti paralēli BMW arvien augošajam elektroauto piedāvājumam. To apstiprinājis ražošanas vadītājs Bernds Kerbers.

  Lai arī nākamgad pie klientiem nonāks jaunā Neue Klasse platforma un taps arī elektriskais 3. sērijas līdzinieks, būs pieejama arī parastā 3. sērija ar iekšdedzes dzinēju. Visas viena modeļa versijas izskatīsies vienādi, bet būs pieejami dažādi jaudas agregāti. Par konkrēto piemēru runājot, jaunā 3. sērija tiks būvēta uz uzlabotas CLAR platformas versija. Tā tiek izmantota arī šobrīd aktuālajā auto.

  Neue Klasse papildinās BMW platformu klāstu, bet ražotājs uzlabos jau esošās platformas, kas nodrošina priekšpiedziņu vai pakaļpiedziņu. Tāpat BMW turpinās piedāvāt parastos benzīna/dīzeļauto bez elektrifikācijas, hibrīdus un arī pilnvērtīgus auto.

  Pamatojums tam ir ļoti vienkāršs – ražotājs šādi saglabā fleksibilitāti un klientiem var piedāvāt tieši to, kas viņiem ir vajadzigs un ko viņi grib. BMW strādājuši pie tā, lai uz vienas ražošanas līnijas var ražot mašīnas ar jebkuru no jaudas agregātiem. Ja pieprasījums vairāk nosliecas vienā konkrētā virzienā, bavārieši var vairāk fokusēties tam, bet nav nepieciešamības pārbūvēt rūpnīcas vai pārcelt ražošanas, jo kāda rūpnīca nespēj ražot konkrētu auto tipu.

  BMW tirdzniecības direktors Johens Gollers uzskata, ka pirms diviem gadiem prognozes par elektroauto tirgus attīstību bija pārāk optimistiskas, bet tagad tās ir pārāk pesimistiskas. Viņa ieskatā elektroauto tirgus turpinās augt, bet tas notiks pakāpeniski. Gollers arī norāda uz acīmredzamo – tirgū ienākot mašīnām, kas ar vienu uzlādi var nobraukt tālāk, bet uzlāde prasa mazāk laika, cilvēkiem mazināsies dažādi aizspriedumi.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  19.06.2024 13:52

  Purns foto atgādina pliko žurku no dabas žurnāliem. Kļūst skaidrs kāpēc BMW reiz sauca par žurkām.

  Reklāma