Web Analytics
More
  Reklāma

  Adobe iesūdzēta tiesā par abonementu atcelšanas maksas slēpšanu un sarežģītu pakalpojumu pārtraukšanu

  Jaunākie raksti

  ASV Tieslietu departaments ir iesniedzis prasību pret Adobe, apgalvojot, ka uzņēmums maldina patērētājus, slēpjot abonementu priekšlaicīgas pārtraukšanas maksu un apgrūtinot to atcelšanu.

  Pirmdien iesniegtajā prasībā minēts, ka Adobe ir nodarījusi kaitējumu patērētājiem, viņus pēc noklusējuma reģistrējot dārgākajā abonēšanas plānā, kā arī skaidri neatklājot svarīgus plāna noteikumus. Papildu tam minēts, ka Adobe nav informējusi klientus, ka plāna atcelšana pirmajā gadā izmaksā simtiem dolāru.

  Reklāma


  Sūdzībā teikts, ka Adobe atklāj maksu par priekšlaicīgu abonementa pārtraukšanu tikai tad, kad klienti mēģina to anulēt, un izmanto augstu priekšlaicīgas pārtraukšanas maksu par rīku, kā lietotājam tomēr likt mainīt domas.

  Reģistrācijas laikā Adobe slēpj APM abonementa plāna būtiskos nosacījumus smalkā drukā un aiz dažādiem teksta logiem un hipersaitēm, tādējādi tos padarot principā neredzamus un viegli izlaižamus. Pēc tam Adobe piedāvā sarežģītu pakalpojuma atcelšanas procesu. Protams, Adobe grasās atspēkot visās saņemtās apsūdzības. Atgādinājums vienmēr lasīt līgumu sīko druku.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  rudzu rikas
  19.06.2024 12:21

  Lai tiks maksā ragā. Neatbalstu tādu čakarēšanu.

  Lietotājs
  19.06.2024 15:55

  Adobe šodien ir kā Viasat kādreiz.. Ja tu zini, tu zini.. 😅

  Fotožops
  19.06.2024 22:38

  Vai Adobe ir vainīga, ka klienti neizlasa visu ko paši paraksta? Parakstot apstiprina ka ir iepazinušies ar Terms and conditions…

  Felzenbahers
  20.06.2024 12:25
  Reply to  Fotožops

  Kāds tur “Terms and conditions”? Next, next, next, OK! :D

  Ghhh
  23.06.2024 13:17

  Beidzot. Pārgāju uz Affinity un nekad neiešu atpakaļ. Nav iespējams Adobe mēslu ne nopirkt, ne īrēt īstermiņā. Absurds.

  Zoom-Zoom
  16.07.2024 15:08

  O, bet šim ir patiesībā viens strādājošs loophole – pie atteikšanās procesa piedāvās nomainīt plānu. Nomaini plānu uz jebkuru citu. Un atsaki to, jo uz to jauno tagad attiecas 14 dienu bezmaksas atteikšanās. Strādā. Tikko pārbaudīju.

  Reklāma