Web Analytics
More
  Reklāma

  “Amazon” plāno ieguldīt 230 miljonus dolāru MI jaunuzņēmumos

  Jaunākie raksti

  Tehnoloģiju gigants “Amazon” ir labi zināms ar savu vēlmi investēt perspektīvos uzņēmumos, jo īpaši mākslīgā intelekta (MI) startapos, piemēram, “Anthropic“. Tagad kompānija informējusi, ka plāno investēt 230 miljonus dolāru jaunuzņēmumos, kuri izstrādā ģeneratīvā MI darbināmas lietojumprogrammas.

  No augstāk minētās summas 150 miljonus dolāru ieguldīs pats “Amazon”, savukārt atlikusī  summa tiks investēta “Amazon Web Services” (AWS) otrās programmas “Generative AI Accelerator” ietvaros. Nav grūti uzminēt, ka investīciju galvenais mērķis ir izcelt AWS piedāvātās iespējas un pozicionēt to kā pievilcīgu mākoņinfrastruktūras izvēli startapiem, kuri izstrādā ģeneratīvā MI modeļus, lai darbinātu savus produktus, lietotnes un pakalpojumus.

  Reklāma

  Vēl viens ieguvums, ko “Amazon” sola startapiem, kuri piedalās “Generative AI Accelerator”, ir piekļuve programmas partnera “Nvidia” ekspertiem un tehnoloģijām. Jaunuzņēmumi arī tiks aicināti pievienoties “Nvidia Inception” programmai, kas dos iespēju sakontaktēties ar potenciālajiem investoriem un nodrošinās papildu konsultācijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma