Web Analytics
More
  Reklāma

  “Meta” iepazīstina ar MI modeļiem video ģenerēšanai un attēlu rediģēšanai

  Jaunākie raksti

  Turpinot savu straujo gājienu mākslīgā intelekta jomā, kompānija “Meta” 16. novembrī iepazīstināja ar diviem jauniem MI modeļiem, kuri palīdzēs attēlu rediģēšanā un video izveidē. Būtiski, ka tie apmācīti, izmantojot 1,1 miljardu datu vienību.

  Pirmais no MI modeļiem ir “Emu Video”, kas spēj ģenerēt videoklipus, pamatojoties uz tekstu un attēliem. Savukārt otrais modelis – “Emu Edit” – fokusējas uz attēlu manipulācijām, solot lielāku precizitāti attēlu rediģēšanā. Abi modeļi joprojām ir izpētes stadijā, taču “Meta” norāda, ka būtu labs palīgs satura radītājiem, gan māksliniekiem un animatoriem.

  Kas attiecas uz “Emu Video” MI modeli, tas apmācīts divos posmos, lai varētu reaģēt uz dažādiem vaicājumiem. Pirmajā posmā modelis tika apmācīts attēlu ģenerēšanā, izmantojot teksta uzvedni. Savukārt otrajā posmā apmācīts video ģenerēšanā, izmantojot izveidoto attēlu un teksta uzvedni.

  Savukārt “Emu Edit” modelis fokusējas uz attēlu rediģēšanu, ļaujot lietotājam noņemt vai pievienot fonu, mainīt krāsu, formas un veikt dažādas citas manipulācijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma