Web Analytics
More
  Reklāma

  Fitnesa lietotne “Strava” beidzot palaiž “Spotify” integrāciju

  Jaunākie raksti

  Fitnesa lietotni “Strava” izmantoju diezgan bieži un lielākoties tieši kopā ar “Spotify”, jo sportot man patīk ar mūziku fonā. Tāpēc liels prieks, ka “Strava” beidzot pievienojusi “Spotify” integrāciju lietotnē. Šādā veidā “Strava” lietotāji jau tagad var ērtāk un ātrāk piekļūt savam iecienītajam “Spotify” saturam un vienlaikus netraucēti izsekot aktivitātēm.

  Sākot no 12. aprīļa “Strava” lietotāji turpat lietotnē var atskaņot, apturēt, atsākt, izlaist un pārlūkot “Spotify” saturu. Šo funkciju var atrast, dodoties uz aktivitātes ierakstīšanas sadaļu. Tur papildus citām tagad pievienota arī “Spotify” ikona. Uz tās uzspiežot, lietotājs tiek savienots ar savu “Spotify” kontu un var izvēlēties saturu, ko klausīties. Tas aiztaupīs līdzšinējo pārslēgšanos starp abām lietotnēm, kas tomēr prasīja zināmu laiku.

  Jāpiezīmē, ka “Spotify” nav vienīgā populārā lietotne, ar ko “Strava” pēdējā laikā izveidojusi šāda veida sadarbību. Pirms dažiem mēnešiem uzņēmums paziņoja par partnerību ar “Snap”, kuras ietvaros “Strava” lietotāji var dalīties ar savām aktivitātēm “Snapchat” lietotnē.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma