Web Analytics
More
  Reklāma

  Twitter vairs nevar vienkārši pieminēt Substack

  Jaunākie raksti

  Sociālais tīkls Twitter izcēlies ar kārtējo ierobežojumu, kas tagad ierobežo ierakstos, kuros izmantoti servisa Substack linki.

  Mājaslapa Substack ļauj publicēt dažādus rakstus un podkāstus gala patērētājiem, tādējādi autoram pa tiešo saņemot vēlamo samaksu. Šajā procesā netiek iesaistīti nekādi starpnieki, kas nodrošina brīvo runu. Pirmās izmaiņas skāra pašu Substack, kurā mēģinot ievietot kādus Twitter ierakstus, to nebija iespējams izdarīt.

  Pēc tam sekoja nākamais solis, ka Twitter aizliedza nospiest “patīk” zīmi tiem ierakstiem, kuros bija Substack linki. Tāpat ar šiem ierakstiem nebija iespējams dalīties pašā Twitter vai ierakstīt komentārus. Šis ierobežojums varētu būt saistīts gan ar Twitter API savienojuma izmaiņām, gan Substack Notes funkcionalitāti, kas ir konkurents pašam Twitter.

  Jau decembrī Twitter uz laiku bija līdzīgi izrīkojies ar Instagram, Facebook un Mastodon, noslēdzot pieeju visām interneta adresēm, kas no Twitter veda uz šiem sociālajiem tīkliem. Tomēr visai ātri tika veiktas izmaiņas. Šajā reizē ierobežojums joprojām ir spēkā, un tas ir vēl viens piemērs, kā Īlons Masks vada šo sociālo tīklu pēc saviem ieskatiem, diezgan kontrolējot tajā pieejamo saturu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  10.04.2023 23:29

  Pagalam dīvaini. Masks taču uzskata, ka vajag dažādus viedokļus un lai cilvēki paši izspriež kas ir labi un kas nav – šādi pamatojot Medvedeva naida runas nedzēšanu.

  Morgen
  11.04.2023 01:35
  Reply to  Biteme

  Domājams, ka tas tiek darīts, lai neļautu uzņemt apgriezienus potenciālajam Twitter konkurentam. Kaut kā tas čivināšanas bizness jānotur virs ūdens, lai tie miljardi nav pavisam velti iztērēti.

  Reklāma