Web Analytics
More
  Reklāma

  Ford vienu no savām Vācijas rūpnīcām grasās pārdot ķīniešiem

  Jaunākie raksti

  Viens no pasaulē lielākajiem autoražotājiem Ford grasās pārdot savu rūpnīcu Vācijā, Zārluisas (Saarlouis) pilsētā, darījuma rezultātā šai rūpnīcai nonākot ķīniešu autoražotāja BYD rīcībā. Par to ziņo The Wall Street Journal.

  Medija rīcībā esošā informācija liecina, ka abu kompāniju vadītāji drīzumā tiksies, lai šo darījumu apspriestu. Pagaidām viss process vēl ir agrīnā stadijā un tiek pieļauta iespēja, ka darījums beigu beigās arī varētu nenotikt, ja abas puses tomēr nespēs vienoties par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem. Tiesa, pagaidām no abiem autoražotājiem esot pozitīvi signāli un vēlēšanās darījumu pabeigt.

  Šajā rūpnīcā Vācijā tiek ražots viens no populārākajiem Ford modeļiem, proti, Focus hečbeks, taču Focus ražošana tuvāko gadu laikā tiks pārtraukta. Ford jau iepriekš lēma, ka turpmāk elektriskās mašīnas tiks ražotas Valensijā, tāpat liela loma elektroauto ražošanai Eiropā atvēlēta Ķelnes rūpnīcai.

  Ford esot uzsācis sarunas ar vairākiem iespējamajiem investoriem par Zārluisas rūpnīcu, taču līdz šim lielāko interesi izrādījis tieši BYD. Šis ķīniešu autoražotājs vēlas paplašināties, savas mašīnas tirgojot Eiropā un daļa no uzņēmuma stratēģijas ir autoražošana uz vietas Eiropā.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dindāls
  28.01.2023 20:28

  Nopirka Volvo, pārdeva ķīniešiem (Geely). Tagad jau savas pašu rūpnīcas tirgo ķīniešiem.
  Tas ir kaukāds viltīgs ceļš kā EU sākt sertificēt ķīniešu auto? Neenu man pret 7. Havalu nebūtu iebildumi, bet tas jau esot EOL. Vecās mašīnas jau nenosertificēs….

  REALAIS
  29.01.2023 01:03
  Reply to  Dindāls

  Kāpēc gan nenotirgot ķīniešiem, it sevišķi BYD, kam ir pieeja pie baterijām. Varbūt vēl sanāk kaut kādu izdevīgu līgumu sabīdīt par to iepirkumu.

  Reklāma