Quantcast
More
  Reklāma

  Šodien tiek publicēta Latvijā tapusi spēle “GRUNND”

  Jaunākie raksti

  Šodien, 26. janvārī, pulksten 16:00 lielākajās pasaules spēļu platformās Steam un GOG tiek publicēta Latvijā tapusī datorspēle “GRUNND”.

  Spēles pamatā ir bagāta un dziļa pasaule, kuras veidošanā iedvesma smelta gan Franca Kafkas un Deivida Linča darbos, kā arī Southern Gothic mūzikā un naratīvā. Liels uzsvars tiek likts uz varoņa izaugsmi spēles gaitā, kā arī jēgpilniem spēles blakus-varoņiem, kurus spēlētājs satiek. Tas ir tumšas mistērijas un zinātniskās fantastikas kokteilis, kurš neatstās spēlētāju vienaldzīgu.

  Projekts ieguvis arī Latvijas Dizaina balvas ieguvēja Digitālā dizaina kategorijā. Spēles demo jau bija pieejams interesentiem krietnu laika sprīdi, taču šodien tiek svinētas lielākā darba beigas un visa spēle pilnībā ir pieejama ikvienam interesentam sākot ar ceturtdienas, 26. janvāra, pulksten 16:00.

  Stāsta autors un galvenais izstrādātājs ir pašmāju Olafs Ošs, kurš piesaistījis projektam māksliniekus no visas pasaules – Serbija, Somija, Anglija, ASV, Brazīlija u.c. Paralēli izstrādei tiek veidots arī GRUNND Podkāsts, kurā ir paviesojušies gan lieliski indie izstrādes pasaules darboņi, gan vērā ņemami spēki citās mākslas nozarēs.  Olafa Oša radītā studija “SEKTAHOUSE” spēles radīšanā sadarbojas ar Bright Gambit iniciatīvu, ColdPX un PixelCrushers.

  Kursors.lv komentārs: Vienmēr prieks atbalstīt vietējā ražojuma videospēles! Īpaši, tik labi nostrādātas. Ja esi izveidojis kādu videospēli un vēlies par to pastāstīt mūsu lasītājiem, padod man ziņu uz kristaps@kursors.lv.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  26.01.2023 11:36

  “This game is not currently eligible to appear in certain
  showcases on your Steam Profile, and does not
  contribute to global Achievement or game collector
  counts.”

  Roberts
  27.01.2023 14:33

  Kas tas par komiksu ?
  Kāpēc nevar uztaisīt normālu shooter game ?

  Ghen
  28.01.2023 08:49
  Reply to  Roberts

  Cmon..Nopietni?

  Reklāma