Web Analytics
More
  Reklāma

  Seriāla “The Last of Us” pirmā epizode izrādījusies ārkārtīgi veiksmīga

  Jaunākie raksti

  Svētdien, 15. janvārī, pie skatītājiem nonāca ilgi gaidītā HBO seriāla “The Last of Us” pirmā epizode. Seriāls balstīts uz 2013. gadā “Naughty Dog” izstrādāto videospēli ar tādu pašu nosaukumu “The Last of Us“. Tā kā šī spēle ieguvusi lielu popularitāti, arī pats seriāls bija ļoti gaidīts. To apliecina tas, ka pirmo epizodi tās izlaišanas dienā noskatījušies rekorddaudz skatītāju.

  Zināms, ka 15. janvārī “The Last of Us” pirmo epizodi kopumā noskatījušies ap 4,7 miljoni skatītāju. Salīdzinot ar citiem HBO seriāliem, tas ir otrs lielākais skatījumu skaits kopš 2010. gada. Pirmā vieta, protams, pieder seriālam “House of the Dragon”, kura pirmo epizodi noskatījās gandrīz 10 miljoni skatītāju. Te gan jāsaka, ka “House of the Dragon” popularitāti lielā mērā nodrošina “Game of Thrones”, kas ir visu laiku populārākais HBO seriāls.

  Jāteic, ka “The Last of Us” pirmā epizode ir ne tikai ļoti skatīta, bet pats seriāls ir ļoti augstu novērtēts. Piemēram, filmu un seriālu atsauksmu apkopošanas vietnē “Rotten Tomatoes” šis seriāls pašreiz saņēmis 99% augstu novērtējumu, kas nozīmē, ka teju visas atsauksmes par “The Last of Us” ir pozitīvas. Savukārt vietnē IMDB seriāls ieguvis 9,4 no 10 iespējamiem punktiem, balstoties uz 45 130 cilvēku sniegto vērtējumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Gatis
  19.01.2023 12:56

  Es arī šo ļoti gaidiju kopš izziņošanas un jāsaka,ka nelika vilties!Patīkami,ka Tet+ arī ir peejams.Gaidam nākamo epizodi ar klikeriem,traileros izskatijās perfekti!!!

  Pēča
  20.01.2023 09:27
  Reply to  Gatis

  :D Ja tikai tas latviešu valodas tulkojums ir krimināls…. Atgādina kaut kādus 00šo gadu sakuma ‘Terminators: pirdiena sacelšanās’ u.c. prikola tulkojumus… Tāds pārlieku uzpēlēts ar pārlieku intonācijām. Priekš kādām multenēm šāds tulkojums der, bet ne jau nopietnām filmām/seriāliem, laikam tāpēc jau tā tulko, jo pie mums tikai multenes saņem profesionalu multi-tulkojumu. Ir aina kur aktieris nesmaida un ir bēdīgs, bet tulkotājs laiskā, izteiksmīgā balsī, ‘NU IR SŪŪŪ.I!’ Žēl, ka pat profesionāli, iztulkot nemākam, nerunajot par pašmāju kino kas vispār ir drausmīgs un tālāk par ugunsgreku vai nemīlētie, ziepju operu neesam tikuši…. Labi pēdejais ‘blokbasters’ dvēseļu putenis, bija so so bet… Read more »

  Gatis
  20.01.2023 16:39
  Reply to  Pēča

  Nu latviski skatīties nevajadzētu gan šo un kur nu vel komēdijseriālus!Iztulkots burtiski un ierunāts arī tik pat slikti pārsvarā.Oriģinālvalodā tomēr ir labāk,bet tiem,kas angliski nesaprot tiem der tulkojums.

  Kristaps
  26.01.2023 10:51
  Reply to  Gatis

  Kam tad ir subtitri domāti? :)

  Guntars K
  19.01.2023 13:50

  Kad esi redzējis kaut ko no spēles, tad liekas forši, ka kadri ir atlasīti daudz identiski, bet pie aktieriem gan laikam būs jāpierod, jo nu nav tas, kas spēlē. Iesaku gameplay paskatīties pa sērijām.

  Bils
  19.01.2023 14:59

  “..noskatījušies ap 4,7 miljoni skatītāju.”
  Reāli vairāk, jo pie viena TV var sēdēt ne tikai viens skatītājs un vēl ir torenti…

  Edgars
  19.01.2023 20:47

  Ja es neko nezinu par to spēli, man būs ok skatīties serialu uzreiz? Vai labāk, kā te, komentāros, jau minēts – iepazīties ar spēles sižetu pirms seriāla?

  REALAIS
  20.01.2023 02:17
  Reply to  Edgars

  Tas ir tāpat kā ar grāmatām un filmām. Filmas un seriāli nevar atļauties parādīt katru lietu un detaļu. Tuvu pilnvērtīga spēle ir 20h+. Seriālam paredzētas kādas 8 sērijas. Ja neinteresē pašam spēlēt spēli, tad pietiek ar seriāla skatīšanos.

  Dj Bacon
  20.01.2023 13:13

  Vakar noskatījos un man patika. Gaidīšu nākamo sēriju.

  Reklāma