Web Analytics
More
  Reklāma

  Prezentēts Bullitt Satellite Connect, kas nodrošinās saziņu tur, kur mobilo sakaru pārklājums ir problemātisks

  Jaunākie raksti

  Bullitt Group, novatoriskais Lielbritānijas mobilo tālruņu ražotājs, izstādē CES 2023 ir prezentējis savu daudz apspriesto divvirzienu satelīta ziņojumapmaiņas pakalpojumu — Bullitt Satellite Connect. Pakalpojums būs komerciāli pieejams 2023. gada pirmajā ceturksnī.

  Motorola un Bullitt ir apstiprinājuši, ka nākamā ierīce defy sērijā būs pirmais viedtālrunis, kas atbalstīs Bullitt satelīta ziņojumapmaiņas pakalpojumu. Uzņēmumiem ir stratēģiska zīmolu partnerība, lai izstrādātu izturīgus mobilos tālruņus ar ikonisko Motorola zīmolu, un šo sadarbību pastiprina šīs ļoti progresīvās savienojamības funkcijas ieviešana Motorola viedtālrunī.

  Reklāma

  Izstrādāts ikvienam, kurš kādreiz ir bijis neapmierināts ar mobilo sakaru pārklājuma trūkumu, Bullitt Satellite Connect nodrošina uzticamību un sirdsmieru miljoniem cilvēku, kas dzīvo, strādā, atpūšas vai ceļo vietās, kur ir nestabils mobilā tīkla pārklājums.

  Bullitt ir izstrādājis patentētu programmatūru un pakalpojumu komponentus, lai nodrošinātu satelīta īsziņas, izmantojot vienkārši lietojamu OTT lietojumprogrammu (Bullitt Satellite Messenger). Pakalpojums ir rezultāts divu gadu ciešai sadarbībai ar progresīvākajiem tehnoloģiju partneriem NTN (non-terestrial network) sakaru jomā, tostarp pasaulē vadošo mikroshēmojumu piegādātāju MediaTek, vadošajiem kritisko notikumu reaģēšanas speciālistiem FocusPoint International un Skylo, Bullitt satelītu savienojamības partneri. Skylo ir izveidojuši un pārvalda tīklu, lai nodrošinātu “vienmēr ieslēgtu” Bullitt satelīta ziņojumapmaiņas pakalpojumu, un pārvalda savienojumus ar ierīcēm, izmantojot esošās licencētās GEO mobilo pavadoņu satelītu sistēmas, piemēram, Inmarsat un citas.

  Ričards Vārtons, Bullitt Group līdzdibinātājs, skaidro: “Bullitt Satellite Connect atrisina būtisku mobilās saziņas problēmu. Amerikāņi katru dienu nosūta 6 miljardus SMS īsziņu, taču valsts mēroga un topogrāfijas dēļ neviens operators neaptver vairāk kā 70% no ASV sauszemes teritorijas un aptuveni 60 miljoni amerikāņu ik dienu līdz par 25% laika ir bez pārklājuma.

  Tas nozīmē simtiem miljonu gadījumu, kad cilvēki, kuri vēlas sazināties pa tālruni, to nevar izdarīt. Pārklājuma melni punkti lielākā un mazākā mērā atrodami visā pasaulē. Mēs piedāvājam starptautisku risinājumu. Ar Bullitt Satellite Messenger jūs varat būt pilnīgi droši, ka jums būs savienojums visur, kur vien redzamas skaidras debesis.”

  “Motorola, ikonisks zīmols komunikāciju nozarē, vienmēr ir bijis priekšgalā jaunu tehnoloģiju identificēšanā, kas vēlāk kļūst par nozares standartu. Ar prieku paziņojam, ka nākamā ierīce motorola defy saimē būs pirmā ierīce, kas ietvers Bullitt divvirzienu satelīta ziņojumapmaiņas tehnoloģiju un piedāvās Motorola klientiem vismodernāko un uzticamāko savienojamību, kāda vien šobrīd viedtālrunim iespējama,” turpina Vārtons.

  Deivs Kerols, Motorola stratēģisko zīmolu partnerību viceprezidents: “Mēs esam priecīgi sadarboties ar Bullitt, lai tirgū laistu pirmo izturīgo viedtālruni, kas aprīkots ar divvirzienu satelīta ziņojumapmaiņas tehnoloģiju. Motorola ir bijusi mobilo sakaru nozares celmlauzis ar bagātīgu klāstu dažādu jaunievedumu, un mēs esam lepni, ka atkal esam nozares inovāciju priekšgalā līdzās Bullitt.”

  Pakalpojums darbojas, apvienojot Bullitt viedtālruņa aparatūru un pielāgoto OTT lietotni Bullitt Satellite Messenger, lai nosūtītu ziņojumus uz jebkuru viedtālruni jebkurā vietā, kur redzamas skaidras debesis. Vispirms tiks mēģināts izveidot savienojumu, izmantojot Wi-Fi vai mobilo tīklu kā parasti, un, ja neviens no tiem nav pieejams, tad tiks izveidots savienojums, izmantojot satelītu. Ikviens var saņemt ziņojumu kā vienkāršu SMS uz savu esošo tālruni un atbildēt, lejupielādējot saistīto Android vai iOS lietotni.

  Ziņojumu izmaksas tiks atskaitītas no satelīta ziņojumapmaiņas abonenta plāna, adresātam neradot nekādas izmaksas. SOS palīdzība pirmo gadu ir bezmaksas, un abonēšanas plāni ir pieejami, sākot no USD 4,99 mēnesī. Ir pieejami arī intensīvākai lietošanai domāti abonēšanas plāni.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma