Quantcast
More
  Reklāma

  “Mattel” palaiž NFT tirdzniecības platformu, kas piedāvās “Hot Wheels” mašīnīšu kolekciju

  Jaunākie raksti

  Rotaļlietu ražotājs “Mattel” jau vairākus gadu desmitus ražo bērnu iemīļotas lelles, spēles un tam pieder intelektuālā īpašuma tiesības uz zīmoliem “Barbie”, “Hot Wheels”, “Matchbox”, “UNO” un “Fisher-Price”. Vienlaikus uzņēmums jau labu laiku sastopams arī NFT pasaulē. Turpinot paplašināt savu digitālo kolekcionējamo priekšmetu klāstu, “Mattel” palaidis NFT tirdzniecības platformu “Mattel Creations”.

  Līdz šim “Mattel” izlaidis NFT kolekcijas “Barbie” un “Hot Wheels”. Taču nu uzņēmums piedāvās arī citu savu zīmolu digitālos kolekcionējamos priekšmetus un ļaus tos vienuviet iegādāties. Būtiski, ka par tiem varēs samaksāt ne tikai kriptovalūtā, bet arī “parastajā” naudā.

  Tiem, kuriem acis iededzas par “Hot Wheels” automašīnām, varētu interesēt 4. sērijas “Hot Wheels NFT Garage” digitālo mākslas darbu kolekcija, kurā ietilpst 60 automašīnas no tādiem zīmoliem kā “McLaren”, “Aston Martin” un citiem. Interesentiem būs iespēja iegādāties šo NFT komplektus, kuri sastāv no 7 vairāk un mazāk retiem digitālajiem vienumiem. Zināms, ka viens šāds komplekts maksās 25 ASV dolārus.

  Būtiski, ka šajā platformā varēs ne tikai iegādāties, bet arī pārdot NFT. “Mattel” ziņo, ka līdz 2023. gada sākumam pievienos iespēju kolekcionāriem sasvstarpēji tirgot savus digitālos kolekcionējamos priekšmetus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  24.11.2022 13:06

  Varētu izveidot leģendāro “Turbo” un “LAZER” kolekcijas NFT veidā, ja tie uzņēmumi vēl pastāv

  Reklāma