More
  Reklāma

  Porsche testē Taycan ar trīs elektromotoriem, plāno konkurēt ar Tesla Model S Plaid

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Porsche šobrīd veicot testus ar elektrisko Taycan, kas izmanto trīs elektriskos motorus. Kā ziņo britu medijs Auto Express, šādas versijas radīšanai ir vienkāršs mērķis – konkurēt un pārspēt Tesla Model S Plaid sasniegtos rezultātus dažādās sacīkšu trasēs.

  Starp abiem autoražotājiem izveidojusies sava veida sāncensība, jo Model S Plaid Nirburgringas trasē Vācijā pārspēja tieši Taycan sasniegto elektroauto rekordu šajā trasē. Porsche to tā negrasās atstāt un viņi šobrīd testējot Taycan versiju ar trim motoriem – tikpat elektriskos motorus izmanto arī Model S Plaid.

  Tehniski Porsche atguva sērijveida elektroauto rekordu Nirburgringā, pārspējot Model S Plaid, taču tas konkrētais Taycan bija aprīkots ar “performance kit” pakotni, kas pieejama tikai Vācijā un tikai 2023. gada izlaiduma Taycan Turbo S sedanam. Tātad, šī pakotne un arī iespaidīgais sniegums pieejams ļoti ierobežotam skaitam auto. Pagaidām nav zināms, kad Porsche klientiem varētu piedāvāt šādu Taycan modifikāciju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma