Web Analytics
More
  Reklāma

  Tagad ikvienam pieejama “Snapchat” tīmekļa versija

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums “Snap”, kam pieder sociālais tīkls “Snapchat“, jūlijā izziņoja jauno tīmekļa lietotni. Līdz ar šo jaunumu lietotājiem pirmo reizi tika piedāvāts “Snapchat” lietot ārpus mobilajām ierīcēm. Kādu laiku šī “Snapchat” tīmekļa versija bija pieejama tikai maksas lietotājiem, taču tagad to var izmantot ikviens.

  Līdz ar pieejamības paplašināšanu uzņēmums nācis klajā arī ar jaunām funkcijām, kas būs pieejamas “Snapchat” tīmekļa lietotnē. Lietotājiem ir iespēja nosūtīt ziņas, kā arī veikt videozvanus, sinhronizējot čatus starp ierīcēm. Tīmekļa versija atšķirībā no mobilās lietotnes sniedz ērtākas komunikācijas iespējas, kas īpaši attiecas uz videozvaniem, ko ik mēnesi veic ap 100 miljoniem lietotāju. Dizaina ziņā “Snapchat” lielā mērā tomēr atgādina “WhatsApp” tīmekļa versiju.

  Avots: Snapchat

  Jāpiezīmē, ka iepriekš tīmekļa lietotne bija pieejama tikai “Snapchat” maksas abonementa “Snapchat Plus” lietotājiem. Abonements par 3,99 USD mēnesī sniedz agrīnu un ekskluzīvu piekļuvi funkcijām. Tā ir jauna pieeja, kā “Snapchat” vēlas nopelnīt papildus naudu, un, šķiet, ka tā strādā – pusotra mēneša laikā kopš abonementa ieviešanas to izmantoja jau miljons lietotāju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma