Quantcast
More
  Reklāma

  Panasonic plāno ASV būvēt vēl vienu elektroauto bateriju rūpnīcu

  Jaunākie raksti

  Biznesa medijs The Wall Street Journal ziņo, ka japāņu ražotājs Panasonic gatavojas investēt vēl papildus 4 miljardus ASV dolāru, lai ASV būvētu vēlvienu bateriju ražošanas rūpnīcu. Šādu informāciju medijam snieguši situācijai pietuvināti avoti. Panasonic nesen izziņoja jaunas rūpnīcas būvniecību Kanzasā, bet otrā rūpnīca varētu atrasties Oklahomas štatā.

  Vēl jūlijā Kanzasas štata amatpersonas lepojās, ka izdevās piesaistīt Panasonic investīcijas savam štatam, kas radīs 4000 jaunas darbavietas. Interesanti, ka Panasonic Kanzasu izvēlējās pār Oklahomu. Nav noslēpums, ka šajās rūpnīcās ražotās baterijas paredzētas Panasonic galvenajam klientam Tesla, kas cenšas palielināt ražošanas apjomus savās esošajās rūpnīcās, vienlaikus plānojot vēl vismaz vienu auto rūpnīcu Ziemeļamerikā. Pēdējo nedēļu laikā daudz runāts par Tesla vēlmi būvēt auto ražotni Kanādā.

  Kā tas šādās situācijās ierasts, abu uzņēmumu pārstāvji pagaidām atteikušies no plašākiem komentāriem, norādot, ka tiek pētītas dažādas attīstības stratēģijas, taču šobrīd uzņēmums neko nav gatavs apstiprināt.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma