Web Analytics
More
  Reklāma

  Zināms, kad Īlonam Maskam jāstājas tiesas priekšā “Twitter” šmuces sakarā

  Jaunākie raksti

  Miljardiera Īlona Maska mēģinājums par 44 miljardiem USD iegādāties “Twitter” izvērtās visai neveiksmīgi. Darījums būtu noslēgts, ja ne Maska vilcināšanās un šaubas par viltoto kontu patieso īpatsvaru. Tā nu šī lieta vilkās vairākus mēnešus, abām pusēm tērējot gan laiku, gan naudu. Beigu beigās Masks paziņoja, ka tomēr “Twitter” neiegādāsies. Tagad par šo visu nekārtību, ko “Tesla” un “SpaceX” īpašnieks sataisījis, “Twitter” viņu iesūdzējis tiesā, un tiesas prāva norisināsies jau pēc pāris mēnešiem.

  Šīs nedēļas sākumā no Maska puses tika ierosināts, ka tiesas prāva varētu sākties 17. oktobrī, kam “Twitter” piekrita ar nosacījumu, ka tiesas prāvu varētu pabeigt piecu dienu laikā. Līdz ar to tiesas process, visticamāk, notiks no 17. līdz 21. oktobrim.

  Reklāma

  Katrā gadījumā “Twitter” šo lietu vēlas noslēgt pēc iespējas ātrāk. Jau savā 2. ceturkšņa finanšu ziņojumā uzņēmums norādīja, ka tieši visa epopeja ar Īlonu Masku un noenoteiktības radīšana lielā mērā bijusi vainojama zaudējumos, kas bija lielāki nekā pērn tajā pašā laikā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma