Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla pabeigusi uzlabojumus savā Berlīnes rūpnīcā

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla ir noslēdzis plānotus uzlabošanas darbus savā rūpnīcā Berlīnē, kā rezultātā darbs tur drīzumā varēs atsākties. Uzņēmuma vadība iepriekš bija neapmierināta ar neefektīvo ražošanas procesu, mašīnas korpusam pārāk ilgi uzturoties katrā no ražošanas stacijām. Tāpat izskanējušas ziņas par problēmām krāsošanas cehā, kā rezultātā Berlīnē saražotās mašīnas līdz šim bijušas tikai baltas vai melnas.

  Ražošana bija apturēta aptuveni 2 nedēļas, bet tiek prognozēts, ka pēc uzlabojumiem jauda krietni uzlabosies, Tesla spējot saražot krietni vairāk vienību katru nedēļu. Neoficiāli izskan, ka Berlīnē salikti arī pirmie Model Y ar jauno, strukturālo bateriju paku un 4680 bateriju šūnām, tiesa, detaļas atvestas no rūpnīcas Teksasā.

  Tāpat novērots, ka saražotas mašīnas ar atšķirīgām virsbūves krāsām un arī salonos izmantoti citi materiāli, kas varētu veicināt interesi par mašīnām. Drive Tesla ziņo, ka vairākas Berlīnē saliktās mašīnas tiks nosūtītas uz ASV kvalitātes kontroles veikšanai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  27.07.2022 22:05

  Būtu interesanti uzzināt vai problēmas a salaidumu un logu kvalitāti būs arī tiem auto, kurus salika lēnām un kārtīgi. Ir aizdomas, ka pēc šiem hip hip urā uzlabojumiem prorukcijas kvalitāte jūtami paliktināsies.

  Reklāma