Reklāma

Tesla būtiski paaugstina savu elektroauto cenas

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Tesla varbūt arī ir slavas zenītā, bet tas nav bijis šķērslis visai jūtami pacelt populāro elektroauto cenas. Par 2500 dolāriem pacelta Tesla Model 3 Long Range, bet tas ir nieks, kad to salīdzina ar Dual Motor AWD Model X cenas kāpumu.

Tesla iespaidīgākais cenas lēciens ir Dual Motor AWD Model X modelim, kas nu kļuvis par 6000 dolāru dārgāks. Absolūts vairums Tesla modeļu versiju kļuvušas dārgākas – Model Y Dual Motor AWD cenai klāt nākuši 3000 dolāri un Performance versijā jāšķiras no vēl papildus 2000 dolāriem.

Model S un Model X cenas jau šogad tika celtas un jaunie cenu lēcieni varētu būt nepatīkams pārsteigums mašīnu pasūtītājiem.

Tesla jau iepriekš piesaukusi problēmas ar piegāžu ķēdēm, kā arī to, ka Tesla rūpnīcu noslodze tuvojas 100%.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Biteme
17.06.2022 11:13

Ta ne jau dārgākas, bet cena pielāgota atbilstoši inflācijai.

Marģeris
17.06.2022 13:23

kas tur būtisks yo. knapi 5% pielika

Mārtiņš
17.06.2022 16:38

Nu Opel Latvijā arī pacēla cenas, salīdzinot ar rudeni mokai plus 4000… Ar ko Tesla šajā gadījumā atšķiras? Varēja jau iespringt un pielikt salīdzinošu tabulu kaut vai procentos ar polpulārākajiem auto Latvijā!

Cat
18.06.2022 09:36

Raksta autor, lūdzu tabulu, detalizētu cenu pacelšanu visu auto ražotāju auto šā gada periodā. Lai ir ar ko salīdzināt. Savādāk raksts ir kā apzināts Tesla nomelnošanas pasākums.

Kursors.lv
19.06.2022 20:12
Reply to  Cat

Nav.

Biteme
19.06.2022 20:58
Reply to  Cat

Ja esi lasījis Remarku un atceries, ka cilvēki saņemot naudu, centās nopirkt restorāna talonus, jo nākamajā dienā skaidrā maksājot bija jau dārgāk, tad vēlme redzēt nemitīgi mainīgu tabulu nav diez ko izpildāma. Nu, ir izpildāma, bet tas ir liels papildus darbs. Kas to apmaksās?

Reklāma