Web Analytics
More
  Reklāma

  Huawei prezentē jaunos GT 3 Pro viedpulksteņus

  Jaunākie raksti

  Šodien Huawei prezentēja jaunos Huawei Watch GT 3 Pro viedpulksteņus. Tehnoloģiju ekspertiem, entuziastiem un sabiedrībā zināmiem cilvēkiem bija iespēja aplūkot un izmēģināt jauno ierīču veiktspēju dzīvē, tostarp uzlabotas sirdsdarbības uzraudzības funkcijas un uzlabotus treniņu režīmus.

  “Pagājušajā gadā Huawei kopumā piegādāja vairāk nekā 100 miljonus valkājamo ierīču visā pasaulē. Mūsu jaunākais un izcilākais inovācijas piemērs ir Huawei Watch GT 3 Pro, kas apvieno augstas kvalitātes dizainu un viedākās tehnoloģijas. Viedpulksteņi ir izgatavoti no ekskluzīviem materiāliem – keramikas un titāna, kas ir ne tikai moderni, bet arī ilgtspējīgi, tāpēc kalpos ilgāk, saglabājot gan vizuāli pievilcīgu izskatu, gan modernas viedās funkcijas,” prezentācijas pasākuma laikā komentēja Huawei CBG Baltijas vadītājs Ding Cheng.

  Reklāma

  Augstas klases materiāli katrā detaļā

  Jaunais viedpulkstenis ir veidots, īpaši koncentrējoties uz augstākās klases materiāliem, lai nodrošinātu tā valkātāju ar laikmetīgu dizainu un nezūdošu kvalitāti.

  Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm versijas viedpulkstenis ir izstrādāts no izturīga, bet svara ziņā viegla titāna korpusa, savukārt 43 mm versija – no rūpīgi apstrādāta keramiskā korpusa, kas ir izturīgs pret koroziju un karstumu, un nerūsējošā tērauda rāmja. Aizmugurējā daļa abām versijām ir izstrādāta no keramikas, lai uztvertu vismazākās svārstības veselības rādītājos.

  Abas viedpulksteņu versijas ir aprīkotas ar AMOLED augstas izšķirtspējas ekrānu, ko nosedz skrāpējumu izturīgs safīra stikls. Safīra stikls ir izmantots arī keramikas aizmugurējā apvalka sensorā, lai nodrošinātu labāku gaismas iekļūšanu un precīzu sirdsdarbības monitoringu. Viedpulksteņa izstrādē izmantotie ādai draudzīgie materiāli ļauj automātiski noteikt jebkuras valkātāja temperatūras izmaiņas.

  Jaunas veselības un treniņu uzraudzības funkcijas

  Ar uzlaboto Huawei TruSeen 5.0+ viedpulksteņi spēj uzraudzīt lietotāja sirdsdarbību 24 stundas diennaktī ar lielāku precizitāti un, pateicoties Huawei TruSleep 2.0, GT 3 Pro pulksteņi var veikt miega fāzes monitoringu, sirdsdarbības monitoringu reālajā laikā, miega elpošanas monitoringu un miega kvalitātes novērtēšanu, netraucējot valkātāja miegu.

  Veselības uzraudzības funkcijas papildina plašo sporta režīmu sortimenta iespējas, norādot uz atbilstošāko slodzi konkrētā treniņa laikā. Starp vairāk nekā 100 treniņu režīmiem jauninājums ir niršanas režīms, ko nodrošina viedpulksteņa paaugstinātā ūdens un spiediena izturība. Viedpulkstenis atbalsta brīvo niršanu līdz pat 30 metru dziļumam un īpašais sporta režīms sniedz informāciju par niršanu reālajā laikā un palīdz apgūt elpas aizturēšanas spēju uzlabošanu. Treniņu režīmu klāstā ir arī golfa, distanču slēpošanas, snovborda, kā arī inteliģentā skriešanas plānošanas funkcija, kas palīdz izveidot skriešanas plānu, pamatojoties uz individuālo fizisko sagatavotību un skriešanas vēsturi, apvienojumā ar valkātāja mērķiem.

  Līdz ar jaunajiem viedpulksteņiem Huawei prezentēja arī Huawei Watch Fit 2, kas ir kompakts ikdienas fitnesa un veselības uzraudzības palīgs.

  Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm versija ar titāna siksniņu un 43 mm versija ar keramisko siksniņu ir pieejami par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu, sākot no 499 eiro, bet abas versijas ar ādas siksniņu – par 399 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ūja
  20.05.2022 08:51

  Kas ir 43 mm versija ar keramisko siksniņu man vairāk izskatās pēc ādas siksniņas nevis keramiskās.

  Reklāma