Web Analytics
More
  Reklāma

  FedEx elektriskais kravas furgons uzstāda pasaules rekordu distancē ar vienu uzlādi

  Jaunākie raksti

  General Motors koncerna paspārnē strādājošais “BrightDrop” zīmols izstrādājis elektriskos piegādes furgonus, kurus iegādājies loģistikas un transportēšanas pakalpojumu milzis FedEx. Tagad šis transportlīdzeklis uzstādījis jaunu pasaules rekordu elektriskajam kravas furgonam – 418 kilometri ar vienu uzlādi, braucot no Ņujorkas uz Vašingtonu.

  Abu uzņēmumu izplatītajā preses relīzē norādīts, ka brauciena laikā tika transportēta arī krava – no Ņujorkas uz Vašingtonu tika vesti tīrīšanas produkti. FedEx ir pirmais “BrightDrop” klients un savus transportlīdzekļus uzņēmums sāka saņemt pērnā gada nogalē.

  Braucienā izmantotais “Zevo 600” modelis pēc oficiālajiem datiem ar vienu uzlādi spēj veikt aptuveni 400 kilometrus, taču precīza bateriju ietilpība nav zināma. Ražotājs atklājis, ka ātrajā uzlādē iespējams lādēties ar 120kW jaudu, bet kravnesība ir 1000 kilogrami. Par “BrightDrop” elektriskajiem kravas furgoniem interesējas arī citi lieli uzņēmumi – Walmart pasūtījis vismaz 5000 šādus transportlīdzekļus, lai veiktu piegādes saviem veikaliem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Slapjais Bebrs
  27.04.2022 10:13

  400 km . Wow. Nu vareni “daudz”

  Mārtiņš
  27.04.2022 11:26
  Reply to  Slapjais Bebrs

  Kravas transportam domājams nav nepieciešams vairāk ar vienu uzlādi. Labāk ietaupīt uz akb svaru un dot iespēju vest lielāku kravas svaru.

  Reklāma