Web Analytics
More
  Reklāma

  Ventspils Augstskola kopā ar industrijas profesionāļiem īsteno programmatūras testēšanas kursu

  Jaunākie raksti

  Šajā pavasarī Ventspils Augstskola sadarbībā ar IT apmācību organizāciju “TDL School” realizē kopīgi izstrādāto kursu “Programmatūras testēšana un atkļūdošanas tehnoloģijas un principi”.

  Kursa ietvaros studenti apgūs gan programmatūras testēšanas teorētiskās zināšanas, gan praktiskajos darbos iepazīsies ar reālajai programmatūras testētāju ikdienai pietuvinātiem uzdevumiem. Apmācības Ventspils Augstskolas pirmā līmeņa profesionālās studiju programmas “Programmēšanas speciālists” 1. kursa studentiem nodrošinās pieredzējušie reģionā lielākā programmatūras testēšanas uzņēmuma “TestDevLab” inženieri.

  Par apmācību kursu informācijā dalās pasniedzēja Madara Freimane: “Šajā kursā studentiem mācīšu ne tikai absolūti nepieciešamo teoriju par programmatūras testēšanu, bet arī uzskatāmi parādīšu, kā šīs zināšanas var praktiski pielietot testēšanas darbā. Tādējādi pēc apmācību pabeigšanas studenti būs ieguvuši labu priekšstatu par reālo ikdienas darbu programmatūras testēšanas jomā. Piezīmēšu, ka TestDevLab modernajā Ventspils birojā tiek gaidīti gan programmatūras testēšanas praktikanti, gan pieredzējuši inženieri”.

  Ventspils Augtskolā īstenotās studiju programmas tiek balstītas uz praktisku prasmju izzināšanu studiju procesā, kas sniedz studentiem iespēju vieglāk iekļauties darba tirgū pēc augstskolas absolvēšanas. Kā piemēram, pirmā līmeņa profesionālā studiju programma “Programmēšanas speciālists” divu gadu laikā piedāvā topošajiem programmēšanas speciālistiem apgūt gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, vēlāk tās pielietojot četru mēnešu ilgā praksē, lai pēc studijām absolventi būtu lieliski sagatavoti reālajai darba videi kā algoti darbinieki vai pašnodarbinātie jeb frīlanceri.

  Ventspils Augstskolas sadarbības organizācija “TDL School” darbojas jau kopš 2019. gada un piedāvā gan klātienes, gan tiešsaistes apmācības cilvēkiem, kuri vēlas uzsākt veiksmīgu IT karjeru, un programmatūras testēšanas un izstrādes jomas speciālistiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas. Aicinām apmeklēt “TDL School” tīmekļa vietni tdlschool.com un iepazīties ar aktuālo kursu kalendāru, kā arī pieteikties apmācībām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma