Web Analytics
More
  Reklāma

  Īlons Masks tomēr nepievienosies “Twitter” valdei

  Jaunākie raksti

  Nesen pavīdēja ziņa, ka “Tesla”, “SpaceX” vadītājs un tehnoloģiju entuziasts Īlons Masks nolēmis pievienoties “Twitter” valdei pēc tam, kad kļuva par uzņēmuma lielāko akcionāru, iegādājoties 9,2% akciju. Taču izskatās, ka Masks pārdomājis – “Twitter” izpilddirektors Parags Agravals informējis par viņa lēmumu tomēr nepievienoties uzņēmuma valdei.

  Īlonam Maskam 9. aprīlī oficiāli bija jāstājas jaunajā amatā, taču viņš tajā pašā dienā paziņojis, ka to nedarīs. Tas ir diezgan liels pārsteigums, ņemot vērā Maska entuziasmu un vēlmi ienest svaigas pārmaiņas “Twitter”. Viņš jau bija paspējis aptaujāt savus “Twitter” sekotājus par to, vai ir nepieciešama ierakstu rediģēšanas funkcija, uz ko lielākā daļa atbildēja apstiprinoši.

  Reklāma

  Agravals atklājis, ka iepriekš daudz diskutēts par Maska pievienošanos “Twitter” valdei, un tās locekļi bijuši priecīgi sadarboties. Izsverot visus plusus un mīnusus, Maskam tikusi piedāvāta šī vieta. “Twitter” izpilddirektors arī uzsvēris, ka uzņēmuma valde novērtē savu akcionāru ieguldījumu neatkarīgi no tā, vai viņi ir vai nav valdē. Tā kā Īlons Masks ir lielākais “Twitter” akcionārs, uzņēmums paliks atvērts viņa ieteikumiem vietnes uzlabošanā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma