Quantcast
More
  Reklāma

  Ukrainas kara dēļ nopietni apgrūtināta Volkswagen koncerna elektroauto ražošana

  Jaunākie raksti

  Volkswagen koncerns paziņojis, ka šonedēļ uz laiku apturēta elektroauto ražošana divās rūpnīcās Vācijā, jo Krievijas iebrukums Ukrainā ietekmējis detaļu piegādi no Ukrainas. Tas attiecas uz Audi, Volkswagen un Cupra elektriskajām mašīnām, kas tiek būvētas, izmantojot speciāli elektroauto paredzēto MEB platformu.

  No otrdienas līdz piektdienai darbs apturēts rūpnīcā Cvikavā, bet no trešdienas līdz piektdienai darbs nenotiks Drēzdenē. Koncerna pārstāvis intervijā Automotive News norādījis, ka Volkswagen saņem detaļas no vairāk nekā 40 tūkstošiem piegādātāju visā pasaulē. Vairāki piegādātāji atrodas Ukrainas rietumos, tāpēc pašreizējā situācija var radīt nopietnus apgrūtinājumus piegāžu izpildē.

  Cits Volkswagen koncerna zīmols Škoda pagaidām neziņo par problēmām ražošanā, pilnvērtīgi turpinoties “Enyaq iV” un “Enyaq Coupe iV” ražošanai. Pagājušās nedēļas beigās Volkswagen izveidoja darba grupu, kuras uzdevums ir analizēt notikumus Ukrainā un to, kā tas var atsaukties uz Volkswagen darbību. Volkswagen ir piegādātāji Krievijā un tiks izvērtēta sadarbības turpināšana.

  Reklāma

  5 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Normunds
  02.03.2022 13:35

  Grētai par šo nekas nav sakāms?

  Igors
  02.03.2022 15:58
  Reply to  Normunds

  comment image?itok=qHS9cXWx

  Krotow
  02.03.2022 19:34
  Reply to  Normunds

  Grēta var doties turpat kur krievu kuģis. Lai gan būtu interesanti uzzināt viņas viedokli. Karš taču ir baigā ekoloģiskā šmuce pa tiešo.

  bobis
  03.03.2022 06:46

  Ja ar divas specigas vacu kajas, neko citu nevajag.

  Eva
  04.03.2022 11:01

  Škoda Enyaq arī ir problēmas ar ražošanu un attiecīgi ar piegādēm- https://autonoid.com/skoda-production-cuts-sound-ukraine-and-russia-risk-warnings/

  Reklāma