Quantcast
More
  Reklāma

  Sony meklē partnerus, lai savus nākotnes elektroauto pārvērstu izklaides vietās

  Foto: Sony

  Jaunākie raksti

  Japānas tehnoloģiju milzis Sony tuvāko dažu gadu laikā gatavojas ienākt elektroauto pasaulē, uzņēmumam meklējot partnerus, kā savus projektus ieviest dzīvē. Turklāt Sony meklē ne tikai sadarbības partnerus mašīnu ražošanā, bet uzņēmums domā arī par tālāku nākotni, kad mašīnas brauks pašas, tām faktiski kļūstot par braucošām izklaides vietām.

  Kā norāda Reuters, elektroauto ražošana ir relatīvi vienkāršāka, ja to salīdzinām ar mašīnām, kas aprīkotas ar iekšdedzes dzinēju. Tiek gaidīts, ka jaunās tehnoloģijas un 5G mašīnas pārvērtīs par pašbraucošām lietām, kas vairs neprasīs cilvēka aktīvu iesaisti procesos. Tas, savukārt, nozīmē, ka ļoti svarīga loma būs piedāvātajām izklaides iespējām mašīnā.

  Sony jau iepriekš sadarbojās ar “Magna”, kas uzbūvēja Sony elektroauto prototipus un ar tiem veica testus pa ceļiem. Domājams, ka abi uzņēmumi ir ieinteresēti turpināt šo sadarbību, Sony savu elektroauto projektu no prototipiem virzot uz sērijveida ražošanu. Ja tehniskie partneri šķietami atrasti, tad Sony tik un tā nepieciešami palīgi izklaides sistēmu nodrošināšanā. Prognozējams, ka Sony centīsies uzsākt sadarbību ar Netflix vai tamlīdzīgiem izklaides nozares milžiem, lai savās mašīnās varētu piedāvāt aizraujošu saturu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  26.01.2022 10:38

  Nekāda divriteņu kastīte neatsvērs normālu bujāni vilciena restorānvagonā :D

  Eggy Mega
  26.01.2022 10:58
  Reply to  KKTK

  Nu te Tev nāksies jaunajai (un, varbūt, pat 30+) paaudzei izskaidrot, kas ir bujānis un restorān vagons 😉.
  Domā Fony (kā teica Džordžs Maikls) ražos divriteņu auto? 😂

  Reklāma