Reklāma

Huawei izziņojis P50 Pocket salokāmo viedtālruni

Jaunākie raksti

Sony SRN-NS7 kakla skaļruņu apskats

Ikgadējā Kursora lasītāju aptaujā daļa norādīja, ka papildu tādām klasiskām ierīcēm, kā viedtālruņi un datori, lasītāji gribētu redzēt arī...

YouTube pārtrauks savu YouTube Originals programmu

Video straumēšanas platforma paziņojusi par plāniem mainīt savu stratēģiju ar speciāla satura veidošanu, kas nozīmē, ka tiks pārtraukta YouTube...

Iespējams, drīzā nākotnē ar sejas maskām varēsim izmērīt savu sirdsdarbību

Nu jau divi gadi būs pagājuši, kopš mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir sejas maskas. Pa šo laiku pētniekiem jau...

Volkswagen un Bosch plāno sadarbību elektroauto bateriju ražošanā

Divi no Vācijas lielākajiem ražojošajiem uzņēmumiem Volkswagen un Bosch parakstījuši sadarbības memorandu, lai izveidotu kopuzņēmumu un ievērojami palielinātu elektroauto...

Apple 2021. gada nogalē atkal bija lielākais viedtālruņu piegādātājs

Pēc salīdzinoši pieticīga viedtālruņu pārdošanas gada, Apple atguvis savas ierastās līderpozīcijas pagājušā gada pēdējā ceturksnī. Analītikas uzņēmums Canalys dalījies ar...

Huawei P50 Pocket ir jaunākais lokanā ekrāna viedtālrunis, turklāt šoreiz Huawei ar P50 Pocket mēģinās vismaz atsevišķos tirgos atņemt kādu daļu pīrāga no Galaxy Z Flip3. Piebilde par atsevišķiem tirgiem nav nejauša, jo Huawei vēl arvien nav atguvis pieeju Google servisiem, kas Eiropai un ASV ir ļoti būtiski.

Huawei P50 Pocket veidots no metāla un stikla, viedtālruņa ārpusē ir neliels 1.04 collu papildu ekrāns ar 340 x 340 izšķirspēju, bet iekšpusē ir lokans OLED ekrāns ar 2790 x 1188 izšķirtspēju (21:9) un 120 Hz attēla atsvaidzi.

Huawei apgalvo, ka P50 Pocket ir tā saucamais “zero-gap design” jebšu lokanais ekrāns pilnībā aizveras ciet, nevis ir kā Samsung, kur pie eņģes tomēr tiek atstāta sprauga, lai nenāktos taisīt pārāk agresīvu ekrāna locījumu. Līdzīgi rīkojās arī OPPO ar nesen izziņoto Find N.

Huawei P50 Pocket izmanto Snapdragon procesoru, bet Huawei nav ticis pie iespējas izmantot 5G tehnoloģijas, tāpēc Huawei P50 Pocket ir tikai 4G datu savienojums. Viedtālrunim ir ne pārāk liels 4000 mAh akumulators ar 40 W uzlādi.

Viedtālrunis ticis pie 40 megapikseļu galvenās kameras (f/1.8, 26 mm) un 13 megapikseļu ultra platleņķa kameras (f/2.2, 13 mm, 120° skata leņķis), kā arī “super-spectrum” sensora (f/1.8, 30 mm).

Huawei P50 Pocket pieejams Ķīnā jau uzreiz, tā cena ir ap 1400 dolāri par 8 GB RAM + 256 GB atmiņu vai ap 1725 dolāriem par 12 GB RAM + 512 GB.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Terinks(@raiviste)
25.12.2021 20:56

Beidzot, pēc Samsunga un Motorolas, kāds vēl taisa salokāmos. Ļoti ceru ka ar katru nākamo, uzlabosies kvalitāte, lietojamība un pats galvenais cena, tātad arī pieejamība. 2022.gadā Motorola sola savu RAZOR 2, cerams ka arī tas būs labāks par pirmo un labāks par Samsung Flip3.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: